Mlekovita Polnische Butter 82%

Śmietanka pasteryzowana. Zawartość tłuszczu 82%
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3068 kJ |
| Wartość energetyczna | 746 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy nasycone | 54 g |
| Węglowodany | 1,0 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| Białko | 1,0 g |
| Sól | 0,02 g |
| Mleko : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 9 ocen.
- 2025-08-26 10:29:40polecam
- Marek , 2025-05-13 17:37:14Ok.polecam.
Preis: 5 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sobik_Oseleczka_Gorska_Minibutter_maslo/28957.htmlPreis: 3,67 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_Butter_Schleifstein_Mini_82_Fett_tluszczu/107049.html2026-07-03
Preis: 6,29 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Laciate_Butter_83_Fett/21053_2427853_629.htmlPreis: 13,51 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Traditionelle_irische_KerrygoldButter_irlandzkie/25441.htmlPreis: 10,60 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Dnisch_Lurpak_Butter_leicht_gesalzenem_solone/35891.html2026-07-10
Preis: 28,85 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Butterschmalz/40764.htmlPreis: 15,22 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_Geklrte_Butter._99.8_Milchfett_99.8_tluszczu_mlecznego/47580.htmlPreis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Piatnica_Landbutter_83/55794.htmlPreis: 7,19 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_Kse_aus_Kuhmilch._gelb_12_Fett_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlPreis: 4,35 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_UHTMilch_3.2/22748.htmlPreis: 4,19 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_HMilch_1.5_Fett/22749.htmlPreis: 2,46 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_UHTMilch_mit_Erdbeergeschmack_truskawkowym/22789.html2026-08-26
Preis: 2,49 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_UHTMilch_mit_Vanillegeschmack_waniliowym/22790.html2026-09-29
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
Preis: 2,39 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_UHTMilch_mit_Schokoladengeschmack_czekoladowym/22791.html2026-10-26
Preis: 4,24 zł
PLN https://de.dodomku.pl/HMilch_gefuttert_2_1l/30471.htmlPreis: 7,19 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_Salat_und_Sandwich_Favita_Kse_Halbfett_16_Fett_salatkowokanapkowy_poltlusty_16_tl./30474.html






Einkaufswagen