Produkte

 
skipButter
typ masła:
marka:
5901939030012 5901939030012 Piątnica
Piątnica Piątnica Landbutter 83% Piątnica Piątnica Landbutter 83%
200 g
37,45zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
27
Piątnica Piątnica Landbutter 83%
5 5
5 11 Piątnica Piątnica Landbutter 83%
Verfallsdatum 2026-12-13
5900820000257 5900820000257 Łaciate
Łaciate Łaciate Butter 83% Fett Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
200 g
37,15zł/kg

Preis: 7,43 zł

PLN
1
17
Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
4 5
4.5 41 Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
Verfallsdatum 2026-11-24
5900820000257 5900820000257 Łaciate
Łaciate Łaciate Butter 83% Fett Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
200 g
38,25zł/kg

Preis: 7,65 zł

PLN
1
43
Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
4 5
4.5 41 Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
Verfallsdatum 2026-12-12
5900512300207 5900512300207 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Polnische Mlekovita Mlekovita Polnische
Butter 82% 100 g
43,10zł/kg

Preis: 4,31 zł

PLN
1
3
Mlekovita Mlekovita Polnische
4 5
4.5 11 Mlekovita Mlekovita Polnische
Verfallsdatum 2026-11-30
5907809372534 5907809372534 Sobik
Sobik Sobik Osełeczka Górska Sobik Sobik Osełeczka Górska
Minibutter 100 g
50,00zł/kg

Preis: 5 zł

PLN
1
6
Sobik Sobik Osełeczka Górska
5 5
5 18 Sobik Sobik Osełeczka Górska
Verfallsdatum 2026-10-23
5901630000437 5901630000437 Mlekpol
Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche
Butter 83% 200 g
37,45zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
2
Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche
5 5
5 3 Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche
Verfallsdatum 2026-10-31
4770299399708 4770299399708 Dziugas
Dziugas Dziugas Süßrahmbutter Dziugas Dziugas Süßrahmbutter
82% Fett 200 g
34,95zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Dziugas Dziugas Süßrahmbutter
3 5
3.5 2 Dziugas Dziugas Süßrahmbutter
Verfallsdatum 2026-11-13
4770299399708 4770299399708 Dziugas
Dziugas Dziugas Süßrahmbutter Dziugas Dziugas Süßrahmbutter
82% Fett 200 g
36,70zł/kg

Preis: 7,34 zł

PLN
1
10
Dziugas Dziugas Süßrahmbutter
3 5
3.5 2 Dziugas Dziugas Süßrahmbutter
Verfallsdatum 2026-12-07
5904951000025 5904951000025 Jagr
Jagr Extra- Butter aus Warlubie Jagr Extra- Butter aus Warlubie
200 g
34,95zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Jagr Extra- Butter aus Warlubie
4 5
4.5 11 Jagr Extra- Butter aus Warlubie
Verfallsdatum 2026-11-08
5907627470771 5907627470771
Goat Farm Masło kozie 82% Goat Farm Masło kozie 82%
tłuszczu 125 g
103,92zł/kg

Preis: 12,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-11-15
5907627470771 5907627470771
Goat Farm Masło kozie 82% Goat Farm Masło kozie 82%
tłuszczu 125 g
104,96zł/kg

Preis: 13,12 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-11-22
5902241752517 5902241752517 Kanka
Kanka Kanka Masło ekstra Kanka Kanka Masło ekstra
200 g
32,00zł/kg

Preis: 6,40 zł

PLN
1
44
Verfallsdatum
2026-11-20
5900512984049 5900512984049 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Bio-Butter 82% Mlekovita Mlekovita Bio-Butter 82%
BIO 200 g
46,25zł/kg

Preis: 9,25 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Bio-Butter 82%
5 5
5 2 Mlekovita Mlekovita Bio-Butter 82%
Verfallsdatum 2026-10-22
5900512983868 5900512983868 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Butter Mlekovita Mlekovita Butter
Schleifstein Mini 82% Fett 100 g
44,70zł/kg

Preis: 4,47 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-12-12
5900512981161 5900512981161 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Geklärte Mlekovita Mlekovita Geklärte
Butter 99,9% Fett Milch 200 g
59,95zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Geklärte
4 5
4.5 3 Mlekovita Mlekovita Geklärte
Verfallsdatum 2027-01-21
5900512990705 5900512990705 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Geklärte Mlekovita Mlekovita Geklärte
Butter, 99,8% Milchfett 250 g
60,88zł/kg

Preis: 15,22 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Geklärte
5 5
5 4 Mlekovita Mlekovita Geklärte
Verfallsdatum 2027-03-21
5900512985275 5900512985275 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Masło Polskie Mlekovita Mlekovita Masło Polskie
ziołowe 80 g
55,38zł/kg

Preis: 4,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-15
5907809372329 5907809372329 Sobik
Sobik Sobik Butter extra Sobik Sobik Butter extra
Schleifstein 300 g
44,83zł/kg

Preis: 13,45 zł

PLN
1
12
Sobik Sobik Butter extra
5 5
5 2 Sobik Sobik Butter extra
Verfallsdatum 2026-10-23
5907809371063 5907809371063 Sobik
Sobik Sobik geklärte Butter Sobik Sobik geklärte Butter
200 g
49,95zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
10
Sobik Sobik geklärte Butter
5 5
5 1 Sobik Sobik geklärte Butter
Verfallsdatum 2027-06-20
4001954160266 4001954160266 Kerry Gold
Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
Kerrygold-Butter 200 g
56,10zł/kg

Preis: 11,22 zł

PLN
1
20
Kerry Gold Traditionelle irische
4 5
4.5 14 Kerry Gold Traditionelle irische
Verfallsdatum 2026-12-22
4001954160587 4001954160587 Kerry Gold
Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
gesalzene Kerrygoldbutter 200 g
56,10zł/kg

Preis: 11,22 zł

PLN
1
10
Kerry Gold Traditionelle irische
5 5
5 1 Kerry Gold Traditionelle irische
Verfallsdatum 2026-12-22
 
Rodzaj margaryny:
marka:
8719200199019 8719200199019 Kasia
Kasia Kasia Pflanzenfett Kasia Kasia Pflanzenfett
Kasia Kasia Pflanzenfett
4 5
4.5 6 Kasia Kasia Pflanzenfett
Verfallsdatum 2027-01-24
5900229000742 5900229000742 Bielmar
Bielmar Bielmar Frühstück Bielmar Bielmar Frühstück
Margarine Buttergeschmack 450 g
13,31zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Bielmar Bielmar Frühstück
4 5
4.5 8 Bielmar Bielmar Frühstück
Verfallsdatum 2027-03-13
5900229001572 5900229001572 Bielmar
Bielmar Bielmar Bielmar Bielmar
Frühstücksmargarine mit Rahmbuttergeschmack 450 g
14,07zł/kg

Preis: 6,33 zł

PLN
1
2
Bielmar Bielmar
4 5
4.5 6 Bielmar Bielmar
Verfallsdatum 2026-12-22
5900229000667 5900229000667 Bielmar
Bielmar Bielmar Bielmar Bielmar
Frühstücksmargarine mit reduziertem Fettgehalt 450 g
14,07zł/kg

Preis: 6,33 zł

PLN
1
6
Bielmar Bielmar
4 5
4.5 6 Bielmar Bielmar
Verfallsdatum 2027-02-28
5900229001497 5900229001497 Belmar
Belmar Bielmar Górskie Belmar Bielmar Górskie
Butteraromen Premium Fettmischung 82% 200 g
22,10zł/kg

Preis: 4,42 zł

PLN
1
4
Belmar Bielmar Górskie
4 5
4.5 4 Belmar Bielmar Górskie
Verfallsdatum 2027-01-16
5900229010215 5900229010215 Bielmar
Bielmar Bielmar Palma Margarine Bielmar Bielmar Palma Margarine
Bielmar Bielmar Palma Margarine
4 5
4.5 10 Bielmar Bielmar Palma Margarine
Verfallsdatum 2027-02-21
8719200264885 8719200264885 Rama
Rama Butteriger Rahmen. Rama Butteriger Rahmen.
Streichfähiges Fett 400 g
25,33zł/kg

Preis: 10,13 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2026-11-22
5900012005961 5900012005961 Finuu
Finuu Finuu mit finnischer Butter Finuu Finuu mit finnischer Butter
(47%), Rapsöle und Leindotter gesalzen 200 g
49,95zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
2
Finuu Finuu mit finnischer Butter
5 5
5 1 Finuu Finuu mit finnischer Butter
Verfallsdatum 2026-11-05
5900012005947 5900012005947 Finuu
Finuu Finuu mit finnischer Butter Finuu Finuu mit finnischer Butter
(47%), Rapsöle und Leindotter klassisch 200 g
49,95zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
5
Finuu Finuu mit finnischer Butter
5 5
5 3 Finuu Finuu mit finnischer Butter
Verfallsdatum 2026-11-23
5900311004122 5900311004122 Smakowita
Smakowita Geschmackvolle Zusatz Smakowita Geschmackvolle Zusatz
Margarine leicht gesalzen 450 g
13,31zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Smakowita Geschmackvolle Zusatz
4 5
4.5 4 Smakowita Geschmackvolle Zusatz
Verfallsdatum 2026-11-03
5900311004122 5900311004122 Smakowita
Smakowita Geschmackvolle Zusatz Smakowita Geschmackvolle Zusatz
Margarine leicht gesalzen 450 g
13,98zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
6
Smakowita Geschmackvolle Zusatz
4 5
4.5 4 Smakowita Geschmackvolle Zusatz
Verfallsdatum 2026-12-08
8719200199019 8719200199019 Kasia
Kasia Kasia Pflanzenfett Kasia Kasia Pflanzenfett
Kasia Kasia Pflanzenfett
4 5
4.5 6 Kasia Kasia Pflanzenfett
Verfallsdatum 2027-01-10
5900012011474 5900012011474 Kruszwica
Kruszwica Kruszwica Palma Kruszwica Kruszwica Palma
Kruszwica Kruszwica Palma
4 5
4.5 8 Kruszwica Kruszwica Palma
Verfallsdatum 2026-12-10
5900012011474 5900012011474 Kruszwica
Kruszwica Kruszwica Palma Kruszwica Kruszwica Palma
Margarine 250 g
17,48zł/kg

Preis: 4,37 zł

PLN
1
2
Kruszwica Kruszwica Palma
4 5
4.5 8 Kruszwica Kruszwica Palma
Verfallsdatum 2027-01-06
5900311004085 5900311004085 Smakowita
Smakowita Lecker cremigen Smakowita Lecker cremigen
Geschmack von Margarine ext 450 g
12,96zł/kg

Preis: 5,83 zł

PLN
1
10
Smakowita Lecker cremigen
4 5
4.5 8 Smakowita Lecker cremigen
Verfallsdatum 2026-12-08
5740900401297 5740900401297 Arla
Arla Lurpak Premium Classic Mix Arla Lurpak Premium Classic Mix
200 g
40,00zł/kg

Preis: 8 zł

PLN
1
1
Arla Lurpak Premium Classic Mix
5 5
5 1 Arla Lurpak Premium Classic Mix
Verfallsdatum 2026-11-17
5900247000113 5900247000113 Masmix
Masmix Masmix klassische Margarine Masmix Masmix klassische Margarine
Masmix Masmix klassische Margarine
3 5
3 1 Masmix Masmix klassische Margarine
Verfallsdatum 2026-12-27
5900247000403 5900247000403 Masmix
Masmix Sahne Masmix Sahne
Verfallsdatum
2026-12-21
5900311003996 5900311003996 Smakowita
Smakowita Schmackhafte Margarine Smakowita Schmackhafte Margarine
mit Butter 450 g
12,51zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
15
Smakowita Schmackhafte Margarine
4 5
4.5 18 Smakowita Schmackhafte Margarine
Verfallsdatum 2026-11-15
5900311004009 5900311004009 Smakowita
Smakowita Smakowita Margaryna Smakowita Smakowita Margaryna
o smaku 450 g
12,58zł/kg

Preis: 5,66 zł

PLN
1
2
Smakowita Smakowita Margaryna
4 5
4 8 Smakowita Smakowita Margaryna
Verfallsdatum 2026-11-14
5900311004009 5900311004009 Smakowita
Smakowita Smakowita Margaryna Smakowita Smakowita Margaryna
o smaku 450 g
13,20zł/kg

Preis: 5,94 zł

PLN
1
11
Smakowita Smakowita Margaryna
4 5
4 8 Smakowita Smakowita Margaryna
Verfallsdatum 2026-12-15
5900247000076 5900247000076 Masmix
Masmix klassischen Margarine Masmix klassischen Margarine
Masmix klassischen Margarine
4 5
4.5 3 Masmix klassischen Margarine
Verfallsdatum 2026-11-29
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5