Polmlek Extra-Butter

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3062 kJ / 745 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 51 g |
| Węglowodany | 0,6 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0,50 g |
| Mleko : | Zawiera |
ul. Magazynowa 8
86-300 Grudziądz
ul. Magazynowa 8
86-300 Grudziądz
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Laciate_Butter_83_Fett/21053.htmlPreis: 13,51 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Traditionelle_irische_KerrygoldButter_irlandzkie/25441.htmlPreis: 10,60 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Dnisch_Lurpak_Butter_leicht_gesalzenem_solone/35891.html2026-07-10
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Piatnica_Landbutter_83/55794.htmlPreis: 5,51 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maljuta_ExtraButter/61218.htmlPreis: 11,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_Geklrte_Butter_99.9_Fett_Milch_99.9_tl._mlecznego/77111.html






Einkaufswagen