Masmix klassische Margarine

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza / 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2043 kJ / 497 kcal |
| Tłuszcz | 55 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Węglowodany | <0,5 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | 0,5 g |
| Witamina A | 900 µg (113 %*) |
| Witamina D | 7,5 µg (150 %*) |
| *% referencyjnych wartości spożycia | |
| Opakowanie 225 g zawiera 22,5 porcji po 10 g. |
| Mleko : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5
Na podstawie 1 oceny.
oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,6 %), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowy(...)
Preis: 10,31 zł
PLN https://de.dodomku.pl/klassischen_Margarine/21055.htmloleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,5%), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowyc(...)
Preis: 11,24 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sahne/21056.html2026-09-12
masło 64 % (z mleka), olej rzepakowy 26 %, woda, kultury bakterii kwasu mlekowego, Zawiera 64 % masła Lurpak
Preis: 8,85 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Lurpak_Premium_Classic_Mix/35890.htmlolej rzepakowy (42 %), tłuszcze roślinne (palmowy), woda, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny), sól (0,2 %), aromat, witaminy (A, D, B₁, B₂, B₆, B₉, (...)
Preis: 10,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Optima_Omega3_Margarine_400_g/41255.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), sól (0,5 %), aromat, re(...)
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Lecker_cremigen_Geschmack_von_Margarine_ext_smietankowy_smak/49090.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), masło z mleka (0,5 %), (...)
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Schmackhafte_Margarine_mit_Butter/50104.html






Einkaufswagen