Melvit Bulgur Brei mit Fadennudeln

70% bulgur z pszenicy durum, 30% makaron vermicelli z pszenicy durum.
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1253 kJ / 296 kcal |
| Tłuszcz | 1,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 53 g |
| - w tym cukry | 0,8 g |
| Błonnik | 8 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0,1 g |
| Pszenica : | Zawiera |
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./ +48 29/ 760 98 51
fax./ +48 29/ 760 98 41
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
- 2015-09-14 22:33:40Uwielbiam tę kaszę!
Preis: 6,81 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Graupen_Bulgur_Prmie/49739.htmlPreis: 5,36 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Country_Gerstengrutze_4x100g_4x100g/26100.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kaufmannsgrie/26410.htmlPreis: 6,12 zł
PLN https://de.dodomku.pl/KUPIEC_gersteter_Buchweizen_4x100g_4x100g/26423.htmlPreis: 6,64 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hirse/27111.htmlPreis: 4,32 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gerste_4_Perle_Handtasche_4_torebki/28420.htmlPreis: 6,83 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4_x_100g_Beutel/30023.htmlPreis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze/32330.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.html






Einkaufswagen