Melvit Dinkelkleie geröstet

otręby prażone z pszenicy orkisz
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1107 kJ / 267 kcal |
| Tłuszcz | 4,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 18 g |
| w tym cukry | 2,1 g |
| Błonnik | 47 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
Preis: 2,40 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sante_Weizenkleie_150g/22792.htmlPreis: 3,31 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hafermehl_Kleie/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Preis: 4,30 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Kleie_wysokoblonnikowe_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Preis: 4,76 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_BioDinkelkleie/40276.html2026-12-11
Preis: 3,89 zł
PLN https://de.dodomku.pl/40278/40278.html2026-12-17
Preis: 8,18 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_Haferkleie_BIO/40325.html2026-11-30
Preis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.htmlPreis: 11 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Reismehl/37733.html






Einkaufswagen