Melvit Geheimnis Fitness-Brei mit Früchten und chia

Melvit
51Melvit Geheimnis Fitness-Brei mit Früchten und chia
Secret Fitness Owsianka z owocami i chia to mieszanka naturalnych składników, które stanowią wyśmienity pomysł na szybkie i pożywne śniadanie.
Melvit Geheimnis Fitness-Brei mit Früchten und chiaMelvit Geheimnis Fitness-Brei mit Früchten und chia
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-11

pojemność

cena za kilogram

22,46 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827015959

5906827015959

Preis: 7,86 zł

kaufen 6 szt. für 7.74 zł/szt
7.86 PLN 2027-12-11 NewCondition
płatki owsiane błyskawiczne 75%, jabłko suszone 10%, morela suszona 10%, nasiona Chia 5%
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna1489 kJ / 354 kcal
Tłuszcz7,1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,3 g
Węglowodany56 g
- w tym cukry12 g
Błonnik13 g
Białko10 g
Sól0,12 g
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 7 porcji po 50 g.

Owies : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Secret Fitness Owsianka z owocami i chia to mieszanka naturalnych składników, które stanowią wyśmienity pomysł na szybkie i pożywne śniadanie.
Eigenschaften:bez dodatku cukru*, bez dodatku mleka w proszku, * Produkt zawiera naturalnie występujące cukry
Marke:Melvit
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: 1. Zalej owsiankę ciepłą wodą, mlekiem lub innym napojem 2. Poczekaj minutę. Gotowe!
Verpackungsart:Torebka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kupiec Nosh Brei mit Backpflaumen Kupiec Nosh Brei mit Backpflaumen
    50 g
    54,20zł/kg

    Preis: 2,71 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Kupiec Nosh Porridge mit Erdbeeren Kupiec Nosh Porridge mit Erdbeeren
    50 g
    54,20zł/kg

    Preis: 2,71 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Kupiec Nosh Haferflocken Cranberry Kupiec Nosh Haferflocken Cranberry
    Himbeere 50 g
    54,20zł/kg

    Preis: 2,71 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Kupiec Nosh Haferflocken Kupiec Nosh Haferflocken
    Apfel-Banane 50 g
    54,20zł/kg

    Preis: 2,71 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Kupiec Haferflocken Berg Kupiec Haferflocken Berg
    400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Kupiec Händler Instant Kupiec Händler Instant
    Haferflocken 400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Lubella mlekołaki Lubella mlekołaki
    Getreideschokoladenschalen 250 g
    23,96zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Mlekołaki Getreideschokokugeln Mlekołaki Getreideschokokugeln
    250 g
    27,36zł/kg

    Preis: 6,84 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Melvit Kartoffelmehl Melvit Kartoffelmehl
    500 g
    9,98zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2031-07-05
    Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-07
    Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
    400 g
    8,38zł/kg

    Preis: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-03
    Melvit Extra feine Grieß Melvit Extra feine Grieß
    400 g
    9,35zł/kg

    Preis: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-04-27
    Melvit Buchweizengrütze 4x100g Melvit Buchweizengrütze 4x100g
    weiß 400 g
    14,98zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-07-11
    Melvit geröstete Melvit geröstete
    Buchweizengrütze 4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    Preis: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-17
    Melvit Reismehl Melvit Reismehl
    1 kg
    11,00zł/kg

    Preis: 11 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-15
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5