Kasza Manna Sofort mit der Vanille-Geschmack

kasza manna błyskawiczna z pszenicy, aromat waniliowy
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1528 kJ / 360 kcal |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 76 g |
| - w tym cukry | 1,8 g |
| Błonnik | 2,2 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0,1 g |
| Pszenica : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
Preis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kaufmannsgrie/26410.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 5,11 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Instant_Grie/32858.htmlPreis: 5,36 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Country_Gerstengrutze_4x100g_4x100g/26100.htmlPreis: 6,12 zł
PLN https://de.dodomku.pl/KUPIEC_gersteter_Buchweizen_4x100g_4x100g/26423.htmlPreis: 6,64 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hirse/27111.htmlPreis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze/32330.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.htmlPreis: 11 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Reismehl/37733.html






Einkaufswagen