Melvit Reisbrei

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1424 kJ / 336 kcal |
| Tłuszcz | 0,9 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 72 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 5,3 g |
| Białko | 7,3 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
1. Zagotować 250 ml wody lub mleka.
2. Wsypać ok. 40 g (3 łyżki) kleiku ryżowego.
3. Mieszać na małym ogniu przez 2 minuty do uzyskania jednolitej konsystencji.
ul. Grójecka 194 lok. 91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35, Kruki
07-415 Olszewo-Borki
ul. Grójecka 194 lok. 91
02-390 Warszawa
tel. +48 29 760 98 51
fax +48 29 760 98 41
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
Preis: 8,43 zł
PLN https://de.dodomku.pl/weier_Reis/26017.htmlPreis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/ParboiledReis_4_Beutel_mit_100g/26262.htmlPreis: 6,81 zł
PLN https://de.dodomku.pl/ParboiledReis_4_Beutel/26346.htmlPreis: 8,59 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_weier_Langkornreis/26656.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hndler_Weier_Reis_4x100_g/27660.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gerstengrutzelndlichen/33696.html






Einkaufswagen