Melvit Pęczak Kujawski

Kasza pęczak jęczmienny kujawski.
| Wartości odżywcze (%) | suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1431 kJ / 338 kcal |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 71 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 5 g |
| Białko | 8 g |
| Sól | 0,03 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
Preis: 5,36 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Country_Gerstengrutze_4x100g_4x100g/26100.htmlPreis: 4,32 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gerste_4_Perle_Handtasche_4_torebki/28420.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gerste_Perlendurchschnitts_perlowa_Srednia/32331.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Perlgraupe/47222.htmlPreis: 4,66 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hndler_Gerste_Grutze_4x100g_4x100g/51631.htmlPreis: 5,36 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Gerste_Gerstengrutze/52391.html2027-02-28
Preis: 5,43 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_Kujawski/45232.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gerste_lndliche_Melvit/61459.htmlPreis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze/32330.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.html






Einkaufswagen