Melvit Kuskus Perle

Mhammas - kuskus perłowy (z pszenicy durum)
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1508 kJ / 356 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 72 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 3,0 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,02 g |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Preis: 7,89 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_VollkornCouscous/39748.html2028-01-13
Preis: 5,36 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Country_Gerstengrutze_4x100g_4x100g/26100.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kaufmannsgrie/26410.htmlPreis: 6,12 zł
PLN https://de.dodomku.pl/KUPIEC_gersteter_Buchweizen_4x100g_4x100g/26423.htmlPreis: 6,64 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hirse/27111.htmlPreis: 4,32 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gerste_4_Perle_Handtasche_4_torebki/28420.htmlPreis: 6,83 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4_x_100g_Beutel/30023.htmlPreis: 5,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Couscous/45230.htmlPreis: 7,72 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Kuskus_perlowy_z_warzywami_4_x_80_g/71092.html2027-08-04
Preis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze/32330.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.html






Einkaufswagen