Melvit Mini Crisper Dinkel Knäckebrot mit Sonnenblumenkernen, Sesam, Leinsamen

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1897 kJ / 457 kcal |
| Tłuszcz: | 29 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 5 g |
| Węglowodany: | 20 g |
| - w tym cukry: | 3,5 g |
| Błonnik: | 18 g |
| Białko: | 20 g |
| Sól: | 1,4 g |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
pełnoziarnista mąka żytnia, otręby żytnie, sól, drożdże, Do wypieku 100 g produktu użyto 104 g pełnoziarnistej mąki żytniej
Preis: 9,18 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Knckebrot_aus_100_Vollkorn_Sport_pelnoziarniste_Sport/24144_2409931_918.htmlPreis: 10,19 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Knckebrot_mit_einer_Dominanz_von_Vollkornmehl_Original_maki_pelnoziarnistej_Original/24146.htmlPreis: 8,50 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Knckebrot_100_Roggenvollkorn_delikatess_pelnoziarniste_zytnie_delikatess/29081.htmlmąka żytnia, kaszka kukurydziana, mąka orkiszowa (23%), błonnik pszenny (7%), otręby owsiane (5%), woda, mąka ryżowa, ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina (2%), sól, substancj(...)
Preis: 7,70 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_helles_Brot_lslich/33235.htmlkaszka kukurydziana, mąka żytnia, mąka orkiszowa (23%), woda, zmielone odtłuszczone pestki dyni (4%), inulina (2%), ekstrakt słodowy jęczmienny, sól, błonnik pszenny (0,9%), s(...)
Preis: 6,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_helles_Brot_mit_Dinkel_und_Kurbis_i_dynia/33236.htmlmąka żytnia (60,1%), mąka pszenna, woda, błonnik pszenny (2,6%), ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina (2%), sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Preis: 7,70 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Licht_Roggenbrot/38005.htmlmąka żytnia (57,9%), kaszka kukurydziana (15%), mąka pszenna (9%), pełnoziarnista mąka pszenna (7%), woda, mąka jęczmienna (3%), mąka z amarantusa (2%), inulina (2%), mąka gry(...)
Preis: 7,70 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Licht_7_Kornbrot/38006.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gerstengrutzelndlichen/33696.html






Einkaufswagen