Gerste ländliche Melvit

Melvit
55
Bardzo dobre. polecamGerste ländliche Melvit
52Gerste ländliche Melvit
Gerste ländliche MelvitGerste ländliche Melvit
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-15

pojemność

cena za kilogram

5,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827007503

5906827007503

Preis: 5,16 zł

kaufen 10 szt. für 5.08 zł/szt
5.16 PLN 2027-05-15 NewCondition

100% kasza jęczmienna wiejska gruba


Wartości odżywcze (%)suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna 1431 kJ / 338 kcal
Tłuszcz 1,8 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g
Węglowodany 69 g
- w tym cukry 0,5 g
Błonnik 6,1 g
Białko 8,4 g
Sól 0,07 g

Jęczmień : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Melvit
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kasza jęczmienna wiejska
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:Krupnik domowy Składniki: 2/3 szklanki kaszy jęczmiennej wiejskiej Melvit, 2 kostki rosołu drobiowego, 1 marchew, 1 mały por, 200 g ziemniaków, pół pęczka natki pietruszki, 2 liście laurowe, 3 ziarenka ziela angielskiego. Opis przygotowania: Kaszę dokładnie wypłucz, następnie zalej wodą, dodaj kostkę rosołową i gotuj powoli aż lekko zmięknie. Ziemniaki i marchew pokrój w kostkę, pora w plastry. W drugim garnku gotuj warzywa wraz z liściem laurowym i zielem angielskim. Gdy ziemniaki będą pół miękkie dodaj do zupy kaszę wraz z płynem w którym się gotowała. Do całości dodaj drugą kostkę, oraz jeśli uznasz to za konieczne uzupełnij płyn wodą. Gotuj zupę jeszcze ok. 20 minut. Ziemniaki i kasza powinny być zupełnie miękkie. Gotową zupę podawaj posypaną posiekaną natką pietruszki. Smacznego!
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo-Borki
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Karolina K , 2024-01-05 17:08:12Bardzo dobre. polecam



Bio Planet Bio Planet Hirse Bio Planet Bio Planet Hirse
glutenfrei BIO 1 kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-08
Bio Planet Weiße Quinoa ( Bio Planet Weiße Quinoa (
Reismelde ) BIO - BIO PLANET 1 kg

Preis: 32,58 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-07-31
Bio Planet Bio Planet
1 kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-07-16
Bio Planet Bio Planet Bulgur Brei Bio Planet Bio Planet Bulgur Brei
BIO 1 kg

Preis: 15,34 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-01-28
Bio Planet Planet Bio-Buchweizen Bio Planet Planet Bio-Buchweizen
geröstet BIO 1 kg

Preis: 15,34 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-07-29
Familijne Przysmaki Kasza Familijne Przysmaki Kasza
1 kg

Preis: 3,79 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-08-30
Cenos Gerste Mazurska Cenos Gerste Mazurska
400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-30
Cenos Cenos, Gerstengrütze Cenos Cenos, Gerstengrütze
Wiejska 4x100g 400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-02-28
Melvit Buchweizengrütze Kujawski Melvit Buchweizengrütze Kujawski
900 g
6,92zł/kg

Preis: 6,23 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-01-28
Melvit Melvit Pęczak Kujawski Melvit Melvit Pęczak Kujawski
400 g
9,35zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-08-18
Melvit Kartoffelmehl Melvit Kartoffelmehl
500 g
9,98zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2031-07-05
Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
400 g
16,05zł/kg

Preis: 6,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-07
Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
400 g
8,38zł/kg

Preis: 3,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-03
Melvit Extra feine Grieß Melvit Extra feine Grieß
400 g
9,35zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-27
Melvit Buchweizengrütze 4x100g Melvit Buchweizengrütze 4x100g
weiß 400 g
14,98zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-07-11
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5