Haferflocken Sofort

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w: 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1581 kJ / 375 kcal |
| Tłuszcz | 6,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 60 g |
| - w tym cukry | 2,0 g |
| Błonnik | 11 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 9 ocen.
- Damian Kaleta ?. , 2024-03-07 10:28:32Płatki owsiane. Zdrowe i pożywne ?.
- Damian Kaleta ?. , 2024-03-07 10:27:48Płatki Owsiane. Zdrowie i pożywne ?.
Preis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hndler_Instant_Haferflocken/20563.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_ublichen/31833.htmlPreis: 4,73 zł
PLN https://de.dodomku.pl/szytno_InstantHaferflocken_Flocken_pelnoziarniste_blyskawiczne_owsiane/42529.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Merchant_Instant_Gerstenflocken_blyskawiczne/33763.htmlPreis: 8,48 zł
PLN https://de.dodomku.pl/szytno_Sofortdinkelflocken_pelnoziarniste_blyskawiczne_orkiszowe/42528.htmlPreis: 7,80 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Instant_Buchweizen_Flocken_pelnoziarniste_blyskawiczne_gryczane/42530.htmlPreis: 5,52 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Geheime_Familie_Haferflocken_Sofort_owsiane_blyskawiczne/45239.html2027-08-24
Preis: 5,52 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Geheime_Familie_Haferflocken_Vollkorn_owsiane_pelnoziarniste/45240.htmlPreis: 3,73 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Berg/45523.htmlPreis: 5,52 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Haferflocken_Berg_BIO/88971.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.html






Einkaufswagen