Geheime Familie Haferflocken Vollkorn

Melvit
52Geheime Familie Haferflocken Vollkorn
Geheime Familie Haferflocken VollkornGeheime Familie Haferflocken Vollkorn
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-09

pojemność

cena za kilogram

11,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827014563

5906827014563

Preis: 5,52 zł

5.52 PLN 2028-01-09 NewCondition

płatki owsiane pełnoziarniste


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna 1532 kJ / 363 kcal
Tłuszcz 5,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g
Węglowodany 60 g
- w tym cukry 1,8 g
Błonnik 10 g
Białko 13 g
Sól 0,02 g
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 10 porcji.

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Melvit
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Płatki owsiane pełnoziarniste
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Zgrzewane
Adresse des Herstellers:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
07-415 Olszewo - Borki
Kruki
Rücksendeadresse:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel. /+48 29/ 760 98 51
fax /+48 29/ 760 98 41
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Melvit Geheime Familie Melvit Geheime Familie
    Haferflocken Sofort 500 g
    10,72zł/kg

    Preis: 5,36 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-12-27
    Melvit Haferflocken Berg Melvit Haferflocken Berg
    500 g
    7,42zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-11-13
    Melvit Melvit Haferflocken Instant Melvit Melvit Haferflocken Instant
    BIO 500 g
    11,34zł/kg

    Preis: 5,67 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-07-22
    Melvit Melvit Haferflocken Berg Melvit Melvit Haferflocken Berg
    BIO 500 g
    11,04zł/kg

    Preis: 5,52 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-10-13
    Lubella Lubella Mlekołaki Lubella Lubella Mlekołaki
    Schoko-Müslikugeln mit Schokoladengeschmack 500 g
    25,98zł/kg

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
    500 g
    6,88zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-05-17
    One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
    górskie 500 g
    6,56zł/kg

    Preis: 3,28 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum
    2028-01-13
    Melvit Melvit Mountain Melvit Melvit Mountain
    Haferflocken 1 kg

    Preis: 6,60 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-02-26
    Melvit Kartoffelmehl Melvit Kartoffelmehl
    500 g
    9,98zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2031-07-05
    Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-07
    Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
    400 g
    8,38zł/kg

    Preis: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-03
    Melvit Extra feine Grieß Melvit Extra feine Grieß
    400 g
    9,35zł/kg

    Preis: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-04-27
    Melvit Buchweizengrütze 4x100g Melvit Buchweizengrütze 4x100g
    weiß 400 g
    14,98zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-07-11
    Melvit geröstete Melvit geröstete
    Buchweizengrütze 4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    Preis: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-17
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5