Melvit geröstete Buchweizengrütze

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1553 kJ / 367 kcal |
| Tłuszcz | 3,0 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 69 g |
| - w tym cukry | 0,7 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
Preis: 5,43 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_Kujawski/45232.htmlPreis: 6,12 zł
PLN https://de.dodomku.pl/KUPIEC_gersteter_Buchweizen_4x100g_4x100g/26423.htmlPreis: 6,83 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4_x_100g_Beutel/30023.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze/32330.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.htmlPreis: 7,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_ungersteter_Buchweizen._glutenfrei_BIO_niepalona_bezglutenowa_BIO/34158.htmlPreis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 11 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Reismehl/37733.htmlPreis: 5,28 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Weizenmehl_Mehl_zum_Backen_von_selbstgebackenem_Brot_do_wypieku_domowego_chleba_TYP_1850/41291.html2026-08-10
Preis: 5,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Roggenmehl_zum_Backen_von_selbstgebackenem_Brot_domowego_chleba/41292.html






Einkaufswagen