Merchant Instant Gerstenflocken

Kupiec
52Merchant Instant Gerstenflocken
Warto spożywać płatki jęczmienne, gdyż: stanowią naturalne źródło białka, energii i witamin; zawierają błonnik rozpuszczalny i beta-glukany, które eliminują z organizmu cholesterol; zawierają składniki ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu; są źródłem soli mineralnych: potasu, sodu, fosforu, magnezu i żelaza; są pożywne, lekkostrawne i łatwo przyswajalne; posiadają wyjątkowe walory smakowe; zachowują naturalną barwę dojrzałego ziarna; nadają się do szybkiego przyrządzania; sprawiają, że czujesz się lekko i pełen energii przez cały dzień; mają działanie antynowotworowe; regulują ciśnienie; likwidują zaparcia
Merchant Instant GerstenflockenMerchant Instant Gerstenflocken
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

12,48 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902172000282

5902172000282

Preis: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-04-30 NewCondition

płatki jęczmienne błyskawiczne 100%


Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1573 kJ
Wartość energetyczna 372 kcal
Tłuszcz 3,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,8 g
Węglowodany 70 g
w tym cukry 1 g
Błonnik 10 g
Białko 10 g
Sól 1,6 g***
Witaminy i składniki mineralne:
Niacyna 2,5 mg 16%**
Witamina B6 0,33 mg 24%**
Potas 388 mg 19%**
Fosfor 332 mg 47%**
Magnez 90 mg 24%**
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
** Dzienna referencyjna wartość spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).
*** Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnie występującego sodu.
Jedno opakowanie 400 g zawiera 8 porcji płatków

Jęczmień : Zawiera
Warto spożywać płatki jęczmienne, gdyż: stanowią naturalne źródło białka, energii i witamin; zawierają błonnik rozpuszczalny i beta-glukany, które eliminują z organizmu cholesterol; zawierają składniki ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu; są źródłem soli mineralnych: potasu, sodu, fosforu, magnezu i żelaza; są pożywne, lekkostrawne i łatwo przyswajalne; posiadają wyjątkowe walory smakowe; zachowują naturalną barwę dojrzałego ziarna; nadają się do szybkiego przyrządzania; sprawiają, że czujesz się lekko i pełen energii przez cały dzień; mają działanie antynowotworowe; regulują ciśnienie; likwidują zaparcia
Eigenschaften:wysoka zawartość błonnika
Marke:Kupiec
Über die Marke:Spróbuj też Kupiec Płatki ryżowe błyskawiczne Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne #ZdrowaRadoscZycia
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Płatki jęczmienne błyskawiczne
Weitere Informationen:Jedna porcja dostarcza (~50 g): energia 787 kJ 186 kcal 9%* w 100 g: 1573 kJ / 372 kcal *% RWS * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.
Verpackungsart:Zgrzewane
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia ul. Kupiecka 17 62-513 Krzymów
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Szczytno Szczytno Flocken Sofort Szczytno Szczytno Flocken Sofort
    Barley 400 g
    13,43zł/kg

    Preis: 5,37 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-08-22
    Kupiec Haferflocken Berg Kupiec Haferflocken Berg
    400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Kupiec Händler Instant Kupiec Händler Instant
    Haferflocken 400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Szczytno szytno Szczytno szytno
    Sofortdinkelflocken 400 g
    21,20zł/kg

    Preis: 8,48 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-06-17
    Szczytno szytno Szczytno szytno
    Instant-Haferflocken Flocken 400 g
    12,23zł/kg

    Preis: 4,89 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-10-21
    Szczytno Instant- Buchweizen- Szczytno Instant- Buchweizen-
    Flocken 400 g
    19,50zł/kg

    Preis: 7,80 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-10-02
    Szczytno Sofortroggenflockenszytno Szczytno Sofortroggenflockenszytno
    400 g
    13,15zł/kg

    Preis: 5,26 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-07-03
    Radix Radix-Bis Radix Radix-Bis
    Instant-Haferflocken Gluten 400 g
    24,98zł/kg

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-02-16
    Kupiec Sandzucker Kupiec Sandzucker
    400 g
    11,48zł/kg

    Preis: 4,59 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Kupiec weißer Reis Kupiec weißer Reis
    1 kg

    Preis: 8,28 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-03-31
    Kupiec Parboiled-Reis 4 Beutel Kupiec Parboiled-Reis 4 Beutel
    400 g
    17,03zł/kg

    Preis: 6,81 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Kupiec Kaufmannsgrieß Kupiec Kaufmannsgrieß
    400 g
    12,78zł/kg

    Preis: 5,11 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Kupiec KUPIEC gerösteter Kupiec KUPIEC gerösteter
    Buchweizen 4x100g 400 g
    14,98zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Kupiec Händler Weißer Reis 4x100 Kupiec Händler Weißer Reis 4x100
    g 400 g
    12,00zł/kg

    Preis: 4,80 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Kupiec Couscous Kupiec Couscous
    300 g
    25,03zł/kg

    Preis: 7,51 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Kupiec KUPIEC Buchweizen Kupiec KUPIEC Buchweizen
    gebratener Sack 400 g
    14,98zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5