Myeri All-Care Aloe Vera Geschirrspülmittel

Mayeri
51Myeri All-Care Aloe Vera Geschirrspülmittel
Myeri All-Care Aloe Vera GeschirrspülmittelMyeri All-Care Aloe Vera Geschirrspülmittel
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

14,88 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

6430034672197

6430034672197

Preis: 7,44 zł

7.44 PLN NewCondition

5-15% anionowych środków powierzchniowo czynnych, <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, <5% amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, fenoksyetanol, perfumy, barwniki.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sodasan Bio- Lotion für die Sodasan Bio- Lotion für die
    Reinigung 500 ml
    33,18zł/l

    Preis: 16,59 zł

    PLN
    1
    1
    Sodasan Sodasan
    konzentrierte Bio Orangenreinigungsflüssigkeit- intensiv 500 ml
    43,00zł/l

    Preis: 21,50 zł

    PLN
    1
    1
    Sodasan umweltfreundliche Sodasan umweltfreundliche
    Reinigungsflüssigkeit Glasflächen bio 500 ml
    41,34zł/l

    Preis: 20,67 zł

    PLN
    1
    1
    Kamix Freund Küche Entfetter Kamix Freund Küche Entfetter
    Aktivschaum 500 ml
    26,42zł/l

    Preis: 13,21 zł

    PLN
    1
    2
    Tytan Super vielseitig Tytan Super vielseitig
    Reinigungsflüssigkeit 500 g
    22,88zł/kg

    Preis: 11,44 zł

    PLN
    1
    3
    Kamix Kamix flüssiges Spray zu Kamix Kamix flüssiges Spray zu
    piekarników.Przypalenia und Soot reinigen Kamine und Grill 500 ml
    39,52zł/l

    Preis: 19,76 zł

    PLN
    1
    2
    Kamix Kamix Błysk und Kamix Kamix Błysk und
    Świeżość für glänzende Oberflächen 500 ml
    26,42zł/l

    Preis: 13,21 zł

    PLN
    1
    4
    Zielko Zielko Melone Zielko Zielko Melone
    Badflüssigkeit 500 ml
    31,98zł/l

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-06-30
    Mayeri Mayeri Sensitive Mayeri Mayeri Sensitive
    Universal-Reinigungstücher 28 szt.

    Preis: 5,38 zł

    PLN
    1
    1
    Mayeri Mayeri Sensitiver Mayeri Mayeri Sensitiver
    Glasreiniger 500 ml
    20,90zł/l

    Preis: 10,45 zł

    PLN
    1
    3
    Mayeri Mayeri Citrus Mayeri Mayeri Citrus
    Küchenreiniger 750 ml
    15,72zł/l

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    1
    Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
    uniwersalny 1.5 litra
    13,59zł/l

    Preis: 20,38 zł

    PLN
    1
    1
    Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
    odzieży 1 litr

    Preis: 20,90 zł

    PLN
    1
    1
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5