masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-13

pojemność

cena za kilogram

6,56 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905108804206

5905108804206

Preis: 3,28 zł

kaufen 10 szt. für 3.23 zł/szt
3.28 PLN 2028-01-13 NewCondition
Melvit Geheime Familie Melvit Geheime Familie
Haferflocken Sofort 500 g
10,72zł/kg

Preis: 5,36 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-12-27
Melvit Geheime Familie Melvit Geheime Familie
Haferflocken Vollkorn 500 g
11,04zł/kg

Preis: 5,52 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-01-09
Melvit Haferflocken Berg Melvit Haferflocken Berg
500 g
7,42zł/kg

Preis: 3,71 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-11-13
Melvit Melvit Haferflocken Instant Melvit Melvit Haferflocken Instant
BIO 500 g
11,34zł/kg

Preis: 5,67 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-07-22
Melvit Melvit Haferflocken Berg Melvit Melvit Haferflocken Berg
BIO 500 g
11,04zł/kg

Preis: 5,52 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-10-13
Lubella Lubella Mlekołaki Lubella Lubella Mlekołaki
Schoko-Müslikugeln mit Schokoladengeschmack 500 g
25,98zł/kg

Preis: 12,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-01-31
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
500 g
6,88zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-05-17
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5