Petit Beurre Kekse Krakuski

Krakuski
55
Ok.Petit Beurre Kekse Krakuski
55
łagodne , kruchePetit Beurre Kekse Krakuski
55
smacznePetit Beurre Kekse Krakuski
413Petit Beurre Kekse Krakuski
Petit Beurre Kekse KrakuskiPetit Beurre Kekse Krakuski
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-22

pojemność

cena za kilogram

20,86 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414202415

5901414202415

Preis: 4,59 zł

kaufen 21 szt. für 4.52 zł/szt
4.59 PLN 2027-03-22 NewCondition
mąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego, substancje spulchniające: węglany amonu i węglany sodu, serwatka w proszku (MLEKO), sól, emulgator: lecytyny, kwas: kwas cytrynowy, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu: na 100 g
Wartość energetyczna1855 kJ / 440 kcal
Tłuszcz13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,2 g
Węglowodany71 g
w tym cukry19 g
Białko8,9 g
Sól1,1 g

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Krakuski
Über die Marke:Krakuski Mistrzowska Tradycja Gwarancja jakości Krakuski Bez dodatku barwników, substancji konserwujących* *zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatniki.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Rezepte:
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Adresse des Herstellers:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
Rücksendeadresse:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Marek , 2025-08-29 14:55:24Ok.
  • stella , 2024-09-10 15:00:47łagodne , kruche
  • Anna , 2018-03-14 18:15:18smaczne



Bahlsen traf die Markise Bahlsen traf die Markise
Schokolade 220 g
25,82zł/kg

Preis: 5,68 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2027-03-16
Bahlsen traf die Markise Erdnuss Bahlsen traf die Markise Erdnuss
Verfallsdatum 2027-07-01
Bahlsen drücken Sie die Markise Bahlsen drücken Sie die Markise
mit dem Geschmack von Kokos 220 g
27,23zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-06-19
Andante Andante Ladyfingers Andante Andante Ladyfingers
220 g
35,41zł/kg

Preis: 7,79 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-12-24
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
mit Schokolade 135 g
42,96zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-03-27
San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
Zucker 168 g
33,21zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-23
Krakuski Sticks mit Kirschgelee Krakuski Sticks mit Kirschgelee
und Schokolade 144 g
58,68zł/kg

Preis: 8,45 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-04-03
Krakuski Sticks mit Orangengelee Krakuski Sticks mit Orangengelee
und Schokolade 144 g
58,13zł/kg

Preis: 8,37 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-27
Krakuski Sticks mit Himbeergelee Krakuski Sticks mit Himbeergelee
und Schokolade 144 g
52,78zł/kg

Preis: 7,60 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2027-04-19
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5