Bio-Paprika Bio Planet

Bio Planet
51Bio-Paprika Bio Planet
Bio-Paprika Bio PlanetBio-Paprika Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

492 g

pojemność

cena za kilogram

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

258789

Preis: 11,14 zł

11.14 PLN NewCondition
Bio Planet
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    1 kg

    Preis: 3,24 zł

    PLN
    1
    212
    Wczorajsza dostawa
    Bio Planet Bio grüner Pfeffer Bio Bio Planet Bio grüner Pfeffer Bio
    Planet 0.424 g
    16,57zł/kg

    Preis: 9,37 zł

    PLN
    1
    1
    Dostawa z 2026-09-29
    Bio-Orangen-Süßkartoffeln Bio Bio-Orangen-Süßkartoffeln Bio
    Planet 0.965 g
    14,68zł/kg

    Preis: 14,25 zł

    PLN
    1
    1
    Dostawa z 2026-09-23
    Bio Planet Bio Planet
    BIO
    2.260 g
    8 940,00zł/kg

    Preis: 17,88 zł

    PLN
    1
    1
    Dostawa z 2026-09-29
    Brokkoli Brokkoli
    500g
    12,30zł / kg

    Preis: 6,15 zł

    PLN
    1
    1
    Dostawa z 2026-09-28
    Kapusta Kapusta
    1 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    Dostawa z 2026-09-28
    Bio Planet Seler Bio Planet Seler
    1 kg

    Preis: 5,62 zł

    PLN
    1
    1
    Dzisiejsza dostawa
    Ogórki gruntowe Ogórki gruntowe
    1 kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    Dostawa z 2026-09-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Getrocknete Feigen 150 g
    89,73zł/kg

    Preis: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
    100 g
    109,90zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    Preis: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
    BIO 150 g
    169,27zł/kg

    Preis: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    glutenfreie Sultaninen 200 g
    52,65zł/kg

    Preis: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
    gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
    123,30zł/kg

    Preis: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
    glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Preis: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Vollkorn-Basmatireis 500 g
    23,78zł/kg

    Preis: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-24
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5