Planet Bio Hanf-Protein-Pulver BIO

Bio Planet
25
moze byc -czyli zuzywam ale zadowolona z zakupu nie jestemPlanet Bio Hanf-Protein-Pulver BIO
21Planet Bio Hanf-Protein-Pulver BIO

Białko z ekologicznych nasion konopi pozostawia na długo uczucie sytości. Idealnie sprawdzi się dla osób będących na diecie wysokobiałkowej, wegańskiej, a także uprawiających sport.

Planet Bio Hanf-Protein-Pulver BIOPlanet Bio Hanf-Protein-Pulver BIO
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

68,07 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814669186

5907814669186

Preis: 10,21 zł

10.21 PLN 2027-12-31 NewCondition

ekologiczne białko konopne sproszkowane.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1516 kJ/363 kcal
Tłuszcz 11 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,3 g
Węglowodany 4,2 g
w tym cukry 4,2 g
Błonnik 24 g
Białko 49 g
Sól 0 g


Białko z ekologicznych nasion konopi pozostawia na długo uczucie sytości. Idealnie sprawdzi się dla osób będących na diecie wysokobiałkowej, wegańskiej, a także uprawiających sport.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.

  • dorota , 2016-07-22 19:53:08moze byc -czyli zuzywam ale zadowolona z zakupu nie jestem



Bio Planet Bio Planet Kürbiskerne Bio Planet Bio Planet Kürbiskerne
dunkelgrün BIO 150 g
63,80zł/kg

Preis: 9,57 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Getrocknete Bio Planet Bio Planet Getrocknete
gesalzene Tomaten BIO 150 g
70,07zł/kg

Preis: 10,51 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-12-31
Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
erweitert BIO 150 g
64,93zł/kg

Preis: 9,74 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-11-30
Bio Planet Bio Planet dunkelgrüne Bio Planet Bio Planet dunkelgrüne
Kürbiskerne (in Europa angebaut) BIO 150 g
66,60zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-20
Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
150 g
46,60zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Florpak FLORPAK Pestka Florpak FLORPAK Pestka
Kürbisschale 150 g
54,27zł/kg

Preis: 8,14 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-09-30
Florpak Geschälte Sonnenblumen Florpak Geschälte Sonnenblumen
FLORPAK 150 g
26,60zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-01-31
Bio Planet Bio Planet Baobab Bio Planet Bio Planet Baobab
Pulver BIO 150 g
101,13zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-08-02
Bio Planet Bio Planet Hanfsamen Bio Planet Bio Planet Hanfsamen
geschält BIO 200 g
91,40zł/kg

Preis: 18,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5