Radix-Bis Grieß Dinkel

Radix
42Radix-Bis Grieß Dinkel
Radix-Bis Grieß DinkelRadix-Bis Grieß Dinkel
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-25

pojemność

cena za kilogram

12,00 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569003044

5907569003044

Preis: 6,00 zł

6.00 PLN 2027-04-25 NewCondition

kasza manna z pszenicy orkisz.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Dinkelgrütze 500 g
    19,98zł/kg

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    ungerösteter Buchweizen, glutenfrei BIO 500 g
    15,98zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-07-08
    Bio Planet Bio Planet BIO Maisbrei Bio Planet Bio Planet BIO Maisbrei
    500 g
    14,86zł/kg

    Preis: 7,43 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-03-27
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    gerösteter Buchweizen 500 g
    17,26zł/kg

    Preis: 8,63 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-05-25
    Bio Planet Bio Planet
    500 g
    17,38zł/kg

    Preis: 8,69 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Bio Planet Bio- Gerste Brei Bio Planet Bio- Gerste Brei
    500 g
    13,42zł/kg

    Preis: 6,71 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-11-07
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Gerstengrütze BIO Gerste 500 g
    14,84zł/kg

    Preis: 7,42 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-08-14
    Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
    BIO
    Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
    kasza 500 g
    15,98zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-03-23
    Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Preis: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-07-01
    Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
    150 g
    46,60zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
    Rohrzucker 500 g
    14,48zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Corn glutenfreie Radix Radix Bis Corn glutenfreie
    Grütze 450 g
    9,47zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Hafergrütze Radix Radix-Bis Hafergrütze
    400 g
    9,40zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka glutenfreier Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
    Mais 450 g
    11,78zł/kg

    Preis: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-12
    Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ
    2000 1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-16
    Radix Radix-Bis Dinkelmehl Typ 700 Radix Radix-Bis Dinkelmehl Typ 700
    1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-04-25
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5