Marka Radix oferuje Państwu najwyższej jakości produkty pochodzenia naturalnego, oraz przetwarzane bez użycia szkodliwych dodatków chemicznych, konserwantów i barwników. Szeroka gama oferowanych produktów obejmuje przetwory sojowe, napoje, pasztety oraz substytuty produktów mięsnych. Zamów przez internet z dostawą na jutro, zamiast szukać po całej okolicy trudno dostępnych produktów.

 
skip
5907569005611 5907569005611 Radix
Radix Radix-Bis rustikales Brot Radix Radix-Bis rustikales Brot
mit Pflaume 350 g
26,83zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
2
Radix Radix-Bis rustikales Brot
5 5
5 2 Radix Radix-Bis rustikales Brot
Verfallsdatum 2027-02-28
5907569005628 5907569005628 Radix
Radix Radix-Bis rustikales Brot Radix Radix-Bis rustikales Brot
350 g
26,83zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
2
Radix Radix-Bis rustikales Brot
4 5
4.5 2 Radix Radix-Bis rustikales Brot
Verfallsdatum 2027-01-30
5907569005635 5907569005635 Radix
Radix Radix-bis Mittelmeer-Brot Radix Radix-bis Mittelmeer-Brot
Verfallsdatum
2027-02-28
 
skipObst
5907569003846 5907569003846 Radix
Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
150 g
46,60zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Radix Radix Bis Chia-Samen
5 5
5 3 Radix Radix Bis Chia-Samen
Verfallsdatum 2027-09-30
5907569000685 5907569000685 Radix
Radix Radix-Bis Boden Flachs Radix Radix-Bis Boden Flachs
200 g
28,10zł/kg

Preis: 5,62 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-30
5907569000678 5907569000678 Radix
Radix Radix-Bis Leinsaat Radix Radix-Bis Leinsaat
300 g
16,63zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Leinsaat
4 5
4 3 Radix Radix-Bis Leinsaat
Verfallsdatum 2027-03-27
5907569002948 5907569002948 Radix
Radix Radix-Bis Milchdistel Radix Radix-Bis Milchdistel
200 g
29,95zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Milchdistel
5 5
5 2 Radix Radix-Bis Milchdistel
Verfallsdatum 2027-03-31
5907569003839 5907569003839 Radix
Radix Radix-Bis weiße Radix Radix-Bis weiße
Maulbeerbaum 75 g
77,07zł/kg

Preis: 5,78 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis weiße
5 5
5 1 Radix Radix-Bis weiße
Verfallsdatum 2027-12-29
 
5907569005765 5907569005765 Radix
Radix Radix-Bis 19 Kräuter von Radix Radix-Bis 19 Kräuter von
Bruder Albert 25 g
143,20zł/kg

Preis: 3,58 zł

PLN
1
4
Radix Radix-Bis 19 Kräuter von
5 5
5 1 Radix Radix-Bis 19 Kräuter von
Verfallsdatum 2027-07-02
5907569005741 5907569005741 Radix
Radix Radix-Bis Czubria grün Radix Radix-Bis Czubria grün
25 g
143,20zł/kg

Preis: 3,58 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-02
5907569005734 5907569005734 Radix
Radix Radix-Bis Czubria rot Radix Radix-Bis Czubria rot
25 g
143,20zł/kg

Preis: 3,58 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-07-02
5907569004607 5907569004607 Radix
Radix Radix-Bis Himalaya-rosa Salz Radix Radix-Bis Himalaya-rosa Salz
ist ein feinkörniges 300 g
11,93zł/kg

Preis: 3,58 zł

PLN
1
2
Radix Radix-Bis Himalaya-rosa Salz
4 5
4.5 3 Radix Radix-Bis Himalaya-rosa Salz
Verfallsdatum 2028-09-30
5907569005758 5907569005758 Radix
Radix Radix-Bis Kräuter Radix Radix-Bis Kräuter
Großmutter Jadzia 25 g
119,60zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
1
Radix Radix-Bis Kräuter
5 5
5 1 Radix Radix-Bis Kräuter
Verfallsdatum 2027-04-24
5907569000791 5907569000791 Radix
Radix Radix-Bis Steinsalz Radix Radix-Bis Steinsalz
1 kg

Preis: 7,30 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Steinsalz
5 5
5 2 Radix Radix-Bis Steinsalz
5907569005369 5907569005369 Radix
Radix Radix-Bis Sól himalajska Radix Radix-Bis Sól himalajska
różowa 900 g
9,21zł/kg

Preis: 8,29 zł

PLN
1
4
Radix Radix-Bis Sól himalajska
5 5
5 6 Radix Radix-Bis Sól himalajska
Verfallsdatum 2035-02-15
5907569001187 5907569001187 Radix
Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

Preis: 12,56 zł

PLN
1
1
Radix Radix-Bis agar
4 5
4.5 2 Radix Radix-Bis agar
Verfallsdatum 2028-07-01
5907569001552 5907569001552 Radix
Radix Radix-Bis feines Meersalz Radix Radix-Bis feines Meersalz
500 g
7,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
1
Radix Radix-Bis feines Meersalz
5 5
5 5 Radix Radix-Bis feines Meersalz
Verfallsdatum 2030-12-31
 
5907569005703 5907569005703 Radix
PREIS REDUZIERT -10%
Radix Radix-Bis Früchte Müsli Radix Radix-Bis Früchte Müsli
glutenfrei 400 g
23,28zł/kg

Preis: 9,31 zł

PLN
1
2
Radix Radix-Bis Früchte Müsli
5 5
5 1 Radix Radix-Bis Früchte Müsli
Verfallsdatum 2026-12-31
5907569005697 5907569005697 Radix
PREIS REDUZIERT -10%
Radix Radix-bis exotisches Müsli Radix Radix-bis exotisches Müsli
glutenfrei 400 g
23,28zł/kg

Preis: 9,31 zł

PLN
1
3
Radix Radix-bis exotisches Müsli
4 5
4 1 Radix Radix-bis exotisches Müsli
Verfallsdatum 2026-11-25
5907569001118 5907569001118 Radix
Radix Radix Bis Corn glutenfreie Radix Radix Bis Corn glutenfreie
Grütze 450 g
9,47zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
4
Radix Radix Bis Corn glutenfreie
5 5
5 1 Radix Radix Bis Corn glutenfreie
Verfallsdatum 2027-01-17
5907569000586 5907569000586 Radix
Radix Radix Bis Rye Flocken Radix Radix Bis Rye Flocken
450 g
8,87zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-25
5907569001217 5907569001217 Radix
Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
Rohrzucker 500 g
14,48zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-26
5907569001897 5907569001897 Radix
Radix Radix-Bis Dinkelflocken Radix Radix-Bis Dinkelflocken
300 g
16,63zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Dinkelflocken
4 5
4.5 2 Radix Radix-Bis Dinkelflocken
Verfallsdatum 2027-02-27
5907569001422 5907569001422 Radix
Radix Radix-Bis Dinkelmehl Typ 700 Radix Radix-Bis Dinkelmehl Typ 700
1 kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-25
5907569000517 5907569000517 Radix
Radix Radix-Bis Flocken 5 Getreide Radix Radix-Bis Flocken 5 Getreide
Radix Radix-Bis Flocken 5 Getreide
5 5
5 1 Radix Radix-Bis Flocken 5 Getreide
Verfallsdatum 2027-03-17
5907569003044 5907569003044 Radix
Radix Radix-Bis Grieß Dinkel Radix Radix-Bis Grieß Dinkel
500 g
12,00zł/kg

Preis: 6 zł

PLN
1
1
Radix Radix-Bis Grieß Dinkel
4 5
4.5 2 Radix Radix-Bis Grieß Dinkel
Verfallsdatum 2027-04-25
5907569000968 5907569000968 Radix
Radix Radix-Bis Haferflocken Radix Radix-Bis Haferflocken
400 g
13,53zł/kg

Preis: 5,41 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-22
5907569000555 5907569000555 Radix
Radix Radix-Bis Haferflocken Radix Radix-Bis Haferflocken
450 g
9,78zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-03-31
5907569003396 5907569003396 Radix
Radix Radix-Bis Hafergrütze Radix Radix-Bis Hafergrütze
400 g
9,40zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Hafergrütze
5 5
5 1 Radix Radix-Bis Hafergrütze
Verfallsdatum 2027-06-30
5907569004126 5907569004126 Radix
Radix Radix-Bis Radix Radix-Bis
Instant-Haferflocken Gluten 400 g
24,98zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-02-16
5907569004133 5907569004133 Radix
Radix Radix-Bis Radix Radix-Bis
Instant-Haferflocken glutenfrei glutenfrei 400 g
24,98zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis
5 5
5 1 Radix Radix-Bis
Verfallsdatum 2027-07-11
5907569001774 5907569001774 Radix
Radix Radix-Bis Kasza kuskus Radix Radix-Bis Kasza kuskus
350 g
16,60zł/kg

Preis: 5,81 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Kasza kuskus
5 5
5 2 Radix Radix-Bis Kasza kuskus
Verfallsdatum 2027-11-07
5907569006243 5907569006243 Radix
Radix Radix-Bis Kuskus Perle Radix Radix-Bis Kuskus Perle
300 g
20,67zł/kg

Preis: 6,20 zł

PLN
1
2
Radix Radix-Bis Kuskus Perle
5 5
5 1 Radix Radix-Bis Kuskus Perle
Verfallsdatum 2027-11-12
5907569001101 5907569001101 Radix
Radix Radix-Bis Maka glutenfreier Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
Mais 450 g
11,78zł/kg

Preis: 5,30 zł

PLN
1
4
Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
5 5
5 1 Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
Verfallsdatum 2027-02-12
5907569001958 5907569001958 Radix
Radix Radix-Bis Müsli knackig aus Radix Radix-Bis Müsli knackig aus
Him- und Brombeeren 350 g
24,89zł/kg

Preis: 8,71 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Müsli knackig aus
4 5
4 2 Radix Radix-Bis Müsli knackig aus
Verfallsdatum 2027-02-12
5907569003259 5907569003259 Radix
Radix Radix-Bis Müsli mit Radix Radix-Bis Müsli mit
Radix Radix-Bis Müsli mit
5 5
5 1 Radix Radix-Bis Müsli mit
Verfallsdatum 2027-01-29
5907569004232 5907569004232 Radix
Radix Radix-Bis Tapioka Mehl Radix Radix-Bis Tapioka Mehl
500 g
16,46zł/kg

Preis: 8,23 zł

PLN
1
2
Radix Radix-Bis Tapioka Mehl
5 5
5 1 Radix Radix-Bis Tapioka Mehl
Verfallsdatum 2027-05-26
5907569002276 5907569002276 Radix
Radix Radix-Bis cornstarch Radix Radix-Bis cornstarch
400 g
14,98zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Radix Radix-Bis cornstarch
1 5
1 1 Radix Radix-Bis cornstarch
Verfallsdatum 2028-03-31
5907569001415 5907569001415 Radix
Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ
2000 1 kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-01-16
5907569005697 5907569005697 Radix
Radix Radix-bis exotisches Müsli Radix Radix-bis exotisches Müsli
glutenfrei 400 g
25,85zł/kg

Preis: 10,34 zł

PLN
1
1
Radix Radix-bis exotisches Müsli
4 5
4 1 Radix Radix-bis exotisches Müsli
Verfallsdatum 2027-02-16
 
5907569002290 5907569002290 Radix
Radix Radix-Bis Aronia-Saft BIO Radix Radix-Bis Aronia-Saft BIO
500 ml
47,14zł/l

Preis: 23,57 zł

PLN
1
1
Radix Radix-Bis Aronia-Saft BIO
5 5
5 2 Radix Radix-Bis Aronia-Saft BIO
Verfallsdatum 2028-03-30
5907569006885 5907569006885 Radix
Radix Radix-Bis Radix Radix-Bis
Fass-Sauerkrautsaft 300 ml
23,30zł/l

Preis: 6,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2027-02-26
5907569002740 5907569002740 Radix
Radix Radix-Bis Granatapfelsaft Radix Radix-Bis Granatapfelsaft
100% BIO 500 ml
54,42zł/l

Preis: 27,21 zł

PLN
1
4
Radix Radix-Bis Granatapfelsaft
5 5
5 1 Radix Radix-Bis Granatapfelsaft
Verfallsdatum 2028-08-18
5907569003785 5907569003785 Radix
Radix Radix-Bis Holundersaft BIO Radix Radix-Bis Holundersaft BIO
500 ml
63,24zł/l

Preis: 31,62 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Holundersaft BIO
5 5
5 2 Radix Radix-Bis Holundersaft BIO
Verfallsdatum 2028-05-28
5907569006045 5907569006045 Radix
Radix Radix-Bis Sok z buraka Radix Radix-Bis Sok z buraka
750 ml
15,99zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Sok z buraka
5 5
5 1 Radix Radix-Bis Sok z buraka
Verfallsdatum 2028-08-12
5907569006892 5907569006892 Radix
Radix Radix-Bis eingelegter Radix Radix-Bis eingelegter
Rote-Bete-Saft 300 ml
24,57zł/l

Preis: 7,37 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-12-26
 
5907569003488 5907569003488 Radix
Radix Radix-Bis gemahlene Radix Radix-Bis gemahlene
Mariendistel, fettfrei 200 g
32,05zł/kg

Preis: 6,41 zł

PLN
1
2
Radix Radix-Bis gemahlene
5 5
5 1 Radix Radix-Bis gemahlene
Verfallsdatum 2027-01-22
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5