Radix-Bis Hafergrütze

Radix
55
OkRadix-Bis Hafergrütze
51Radix-Bis Hafergrütze
Radix-Bis HafergrützeRadix-Bis Hafergrütze
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

9,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569003396

5907569003396

Preis: 3,76 zł

3.76 PLN 2027-06-30 NewCondition
Kasza owsiana.
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:28:47Ok



Cenos Gerste Mazurska Cenos Gerste Mazurska
400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-30
Cenos Cenos, Gerstengrütze Cenos Cenos, Gerstengrütze
Wiejska 4x100g 400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-28
Cenos Cenos gerösteter Buchweizen Cenos Cenos gerösteter Buchweizen
4x100g 400 g
13,40zł/kg

Preis: 5,36 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-30
Cenos Grütze geschält Gerste Cenos Grütze geschält Gerste
Kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-30
Sonko Sonko Country Gerstengrütze Sonko Sonko Country Gerstengrütze
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Preis: 5,83 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-01
Kupiec Kaufmannsgrieß Kupiec Kaufmannsgrieß
400 g
12,78zł/kg

Preis: 5,11 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-03-30
Kupiec KUPIEC gerösteter Kupiec KUPIEC gerösteter
Buchweizen 4x100g 400 g
14,98zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-07-31
Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

Preis: 12,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-01
Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
150 g
46,60zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
Rohrzucker 500 g
14,48zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-26
Radix Radix Bis Corn glutenfreie Radix Radix Bis Corn glutenfreie
Grütze 450 g
9,47zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-01-17
Radix Radix-Bis Grieß Dinkel Radix Radix-Bis Grieß Dinkel
500 g
12,00zł/kg

Preis: 6 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-25
Radix Radix-Bis Maka glutenfreier Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
Mais 450 g
11,78zł/kg

Preis: 5,30 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-12
Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ
2000 1 kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-01-16
Radix Radix-Bis Dinkelmehl Typ 700 Radix Radix-Bis Dinkelmehl Typ 700
1 kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-25
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5