Radix-Bis Dinkelflocken

Radix
42Radix-Bis Dinkelflocken
Radix-Bis DinkelflockenRadix-Bis Dinkelflocken
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-27

pojemność

cena za kilogram

16,63 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569001897

5907569001897

Preis: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-02-27 NewCondition
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Haferflocken 300 g
    17,37zł/kg

    Preis: 5,21 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-12-10
    Bio Planet Dinkelflocken , das Bio Planet Dinkelflocken , das
    Produkt der ökologischen Landwirtschaft 300 g
    19,97zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-02-27
    Bio Planet Hirseflocken 300 g BIO Bio Planet Hirseflocken 300 g BIO
    - BIO PLANET 300 g
    24,53zł/kg

    Preis: 7,36 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-03-02
    Bio Planet Bio Planet
    300 g
    41,33zł/kg

    Preis: 12,40 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Berghaferflocken 300 g
    18,57zł/kg

    Preis: 5,57 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-06-11
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Instant-Haferflocken 300 g
    18,37zł/kg

    Preis: 5,51 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-05-07
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    BIO
    Ekologiko Bio-Hirseflocken Ekologiko Bio-Hirseflocken
    Bio-Hirseflocken 300 g
    22,60zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-05-10
    Sante Sante Gold Granola Brownie Sante Sante Gold Granola Brownie
    und Kirschen 300 g
    33,83zł/kg

    Preis: 10,15 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-02-17
    Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Preis: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-07-01
    Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
    150 g
    46,60zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
    Rohrzucker 500 g
    14,48zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Corn glutenfreie Radix Radix Bis Corn glutenfreie
    Grütze 450 g
    9,47zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Grieß Dinkel Radix Radix-Bis Grieß Dinkel
    500 g
    12,00zł/kg

    Preis: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-25
    Radix Radix-Bis Hafergrütze Radix Radix-Bis Hafergrütze
    400 g
    9,40zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka glutenfreier Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
    Mais 450 g
    11,78zł/kg

    Preis: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-12
    Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ
    2000 1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-16
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5