Radix-Bis Granatapfelsaft 100% BIO

Radix
51Radix-Bis Granatapfelsaft 100% BIO
Radix-Bis Granatapfelsaft 100% BIORadix-Bis Granatapfelsaft 100% BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-18

pojemność

cena za litr

54,42 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569002740

5907569002740

Preis: 27,21 zł

27.21 PLN 2028-08-18 NewCondition

Sok z granatów ekologicznych 100%.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Radix Radix-Bis Aronia-Saft BIO Radix Radix-Bis Aronia-Saft BIO
    500 ml
    47,14zł/l

    Preis: 23,57 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Radix Radix-Bis Holundersaft BIO Radix Radix-Bis Holundersaft BIO
    500 ml
    63,24zł/l

    Preis: 31,62 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-05-28
    Bio Planet Bio Planet Acai-Saft Bio Planet Bio Planet Acai-Saft
    NFC BIO 500 ml
    60,90zł/l

    Preis: 30,45 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-12-01
    Bio Planet Bio Planet Acerola Saft Bio Planet Bio Planet Acerola Saft
    BIO 500 ml
    53,02zł/l

    Preis: 26,51 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-10-01
    Fortuna 100% Saft ohne Zucker Fortuna 100% Saft ohne Zucker
    Orange 1 litr

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    87
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Hortex Fruchtsaft aus 100% Äpfel Hortex Fruchtsaft aus 100% Äpfel
    1 litr

    Preis: 5,29 zł

    PLN
    1
    72
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Jaffa Jaffa Gold Mandarinensaft Jaffa Jaffa Gold Mandarinensaft
    NFC 1 litr

    Preis: 25,68 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-11-13
    Kubuś Bananensaft - Möhren Kubuś Bananensaft - Möhren
    - Apfel 300 ml
    12,90zł/l

    Preis: 3,87 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Preis: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-07-01
    Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
    150 g
    46,60zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
    Rohrzucker 500 g
    14,48zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Corn glutenfreie Radix Radix Bis Corn glutenfreie
    Grütze 450 g
    9,47zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Grieß Dinkel Radix Radix-Bis Grieß Dinkel
    500 g
    12,00zł/kg

    Preis: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-25
    Radix Radix-Bis Hafergrütze Radix Radix-Bis Hafergrütze
    400 g
    9,40zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka glutenfreier Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
    Mais 450 g
    11,78zł/kg

    Preis: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-12
    Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ
    2000 1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-16
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5