Radix-Bis Milchdistel

Radix
52Radix-Bis Milchdistel
Radix-Bis MilchdistelRadix-Bis Milchdistel
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

29,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569002948

5907569002948

Preis: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-03-31 NewCondition

ostropest plamisty.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
    Mariendistel BIO Getreide 200 g
    68,80zł/kg

    Preis: 13,76 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-05-03
    Bio Planet Bio Planet Blaumohn BIO Bio Planet Bio Planet Blaumohn BIO
    200 g
    53,70zł/kg

    Preis: 10,74 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Bio Planet Bio Planet Hanfsamen Bio Planet Bio Planet Hanfsamen
    geschält BIO 200 g
    91,40zł/kg

    Preis: 18,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-10-30
    Sante Sante Len Boden Gold Sante Sante Len Boden Gold
    entfettet 200 g
    32,85zł/kg

    Preis: 6,57 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Bio Planet Bio Superfoods Bio Planet Bio Superfoods
    Chlorella Planet gepudert (Algen ) INFO 200 g
    226,70zł/kg

    Preis: 45,34 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-02-16
    Bio Planet Bio Planet Spirulina in Bio Planet Bio Planet Spirulina in
    Pulverform (Algen ) INFO 200 g
    111,65zł/kg

    Preis: 22,33 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-06-23
    Bio Planet Planet Bio Superfoods Bio Planet Planet Bio Superfoods
    rohen Kakaobohne BIO 200 g
    197,20zł/kg

    Preis: 39,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-01
    Radix Radix-Bis Boden Flachs Radix Radix-Bis Boden Flachs
    200 g
    28,10zł/kg

    Preis: 5,62 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-03-30
    Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Preis: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-07-01
    Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
    150 g
    46,60zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
    Rohrzucker 500 g
    14,48zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Corn glutenfreie Radix Radix Bis Corn glutenfreie
    Grütze 450 g
    9,47zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Grieß Dinkel Radix Radix-Bis Grieß Dinkel
    500 g
    12,00zł/kg

    Preis: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-25
    Radix Radix-Bis Hafergrütze Radix Radix-Bis Hafergrütze
    400 g
    9,40zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka glutenfreier Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
    Mais 450 g
    11,78zł/kg

    Preis: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-12
    Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ
    2000 1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-16
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5