Radix
51
To niezwykle wartościowy sok o znacznej ilości błonnika, aminokwasów i witamin. Stanowi silne oręże w walce z niedokrwistością (anemią), dlatego zalecany jest osobom w podeszłym wieku, kobietom w ciąży, małym dzieciom. Jego główny barwnik – betalaina – wykazuje aktywność przeciwnowotworową, przeciwzapalną oraz przeciwwirusową. Zawiera mnóstwo cennych antyoksydantów, które hamują namnażanie się komórek rakowych ( zwłaszcza w chorobach kobiecych). Sok z buraka aktywnie wspomaga pracę układu sercowo-naczyniowgo, reguluje nadciśnienie oraz – co ciekawe- niedociśnienie, a także stężenie cholesterolu. Nie wykazano w powyższym toksycznych skutków ubocznych, dlatego spożywanie soku z buraka to samo zdrowie. Rekomendowana ilość to regularne spożywanie ok. 2/3 do 1 szkl. dziennie. Można go rozcieńczyć lekko z wodą .
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-12

pojemność

cena za litr

15,99 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569006045

5907569006045

Preis: 11,99 zł

11.99 PLN 2028-08-12 NewCondition

sok z buraków 98,4% odtworzony z zagęszczonego soku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. 


To niezwykle wartościowy sok o znacznej ilości błonnika, aminokwasów i witamin. Stanowi silne oręże w walce z niedokrwistością (anemią), dlatego zalecany jest osobom w podeszłym wieku, kobietom w ciąży, małym dzieciom. Jego główny barwnik – betalaina – wykazuje aktywność przeciwnowotworową, przeciwzapalną oraz przeciwwirusową. Zawiera mnóstwo cennych antyoksydantów, które hamują namnażanie się komórek rakowych ( zwłaszcza w chorobach kobiecych). Sok z buraka aktywnie wspomaga pracę układu sercowo-naczyniowgo, reguluje nadciśnienie oraz – co ciekawe- niedociśnienie, a także stężenie cholesterolu. Nie wykazano w powyższym toksycznych skutków ubocznych, dlatego spożywanie soku z buraka to samo zdrowie. Rekomendowana ilość to regularne spożywanie ok. 2/3 do 1 szkl. dziennie. Można go rozcieńczyć lekko z wodą .
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Fortuna Fortuna 100% Tomaten- und Fortuna Fortuna 100% Tomaten- und
    Gemüsesaft 1 litr

    Preis: 5,37 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Hortex Hortex Vitaminka Saft 100% Hortex Hortex Vitaminka Saft 100%
    Ohne Zuckerzusatz, Karotten, Apfel, Banane 1 litr

    Preis: 6,40 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-09-30
    PREIS REDUZIERT -10%
    Hortex Rote-Bete- Suppe Hortex Rote-Bete- Suppe
    Zuckerrüben und Saft - Apfel 1 litr

    Preis: 6,17 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2026-11-30
    Fortuna iv + multivegetal Saft Fortuna iv + multivegetal Saft
    Ginseng 300 ml
    10,60zł/l

    Preis: 3,18 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Fortuna iv + multivegetal Ingwer Fortuna iv + multivegetal Ingwer
    -Saft 300 ml
    10,60zł/l

    Preis: 3,18 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Fortuna Fortuna 100% Tomaten- und Fortuna Fortuna 100% Tomaten- und
    Gemüsesaft 300 ml
    10,33zł/l

    Preis: 3,10 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Bio Food Biofood ökologische Bio Bio Food Biofood ökologische Bio
    Saft der eingelegten Karotten 300 ml
    29,10zł/l

    Preis: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Preis: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-07-01
    Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
    150 g
    46,60zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
    Rohrzucker 500 g
    14,48zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Corn glutenfreie Radix Radix Bis Corn glutenfreie
    Grütze 450 g
    9,47zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Grieß Dinkel Radix Radix-Bis Grieß Dinkel
    500 g
    12,00zł/kg

    Preis: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-25
    Radix Radix-Bis Hafergrütze Radix Radix-Bis Hafergrütze
    400 g
    9,40zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka glutenfreier Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
    Mais 450 g
    11,78zł/kg

    Preis: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-12
    Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ
    2000 1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-16
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5