Riff Bismarck mariniert

Rafa
55
Fajne , grube płaty śledziowe. Riff Bismarck mariniert
45
Pyszne, b. ładne śledzie o wyważonym smaku i w beznadziejnym opakowaniu. Tylko geniusz pakującego paczkę uchronił ją od katastrofy całkowitego zamoczenia.Riff Bismarck mariniert
55
Pyszny
Riff Bismarck mariniert
55
zajebiste Riff Bismarck mariniert
411Riff Bismarck mariniert
Riff Bismarck mariniertRiff Bismarck mariniert
masa netto

masa netto

800 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-27

pojemność

cena za kilogram

26,41 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907442707588

5907442707588

Preis: 21,13 zł

21.13 PLN 2026-10-27 NewCondition

Płasty śledziowe marynowane ze skórką 75%, woda, sól, regulator kwasowości: kwas octowy, substancje konserwujące: E211 I E202, substancja słodząca: sacharynian sodu.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2024-11-08 18:20:57Fajne , grube płaty śledziowe.
  • 2022-10-06 00:26:38Pyszne, b. ładne śledzie o wyważonym smaku i w beznadziejnym opakowaniu. Tylko geniusz pakującego paczkę uchronił ją od katastrofy całkowitego zamoczenia.
  • Super , 2021-04-14 17:17:45Pyszny
  • pioter , 2021-04-12 20:01:32zajebiste



Rafa Mit Rafa marinierte Rolmops Rafa Mit Rafa marinierte Rolmops
800 g
20,51zł/kg

Preis: 16,41 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-27
Seko Seko Płaty śledziowe Seko Seko Płaty śledziowe
opiekane 800 g
21,53zł/kg

Preis: 17,22 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2026-11-06
Seko Seko Filety z makreli Seko Seko Filety z makreli
800 g
29,09zł/kg

Preis: 23,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-11-19
Lisner gerollt Hering in der Lisner gerollt Hering in der
aromatischen würzigen Marinade 400 g
36,53zł/kg

Preis: 14,61 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-27
Lisner Lisner
Verfallsdatum 2026-10-31
Rafa Rafa Koreczki-Hering in Rafa Rafa Koreczki-Hering in
Verfallsdatum 2026-11-23
Rafa Rafa
0.182 g
14,94zł/kg

Preis: 7,26 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2026-10-30
Rafa Heringsfilets in Essig Rafa Heringsfilets in Essig
gebacken 1 kg

Preis: 21,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-03
Rafa Rafa Heringsröllchen mit Rafa Rafa Heringsröllchen mit
Pilzen 200 g
44,45zł/kg

Preis: 8,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-12
Rafa Rafa Kaltgeräucherter Rafa Rafa Kaltgeräucherter
Atlantischer Lachs, vakuumverpackt 0.170 g
29,61zł/kg

Preis: 23,34 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-10-23
Rafa Makrela wędzona na gorąco Rafa Makrela wędzona na gorąco
0.289 g
19,40zł/kg

Preis: 22,34 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-16
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5