Teilen Sie Schokolade Wafer ohne 6 - Kakao

Grześki
55
Dobre.Teilen Sie Schokolade Wafer ohne 6 - Kakao
53Teilen Sie Schokolade Wafer ohne 6 - Kakao
Każdy ma swoje Grześki Każdy ma swoje Grzeszki
Teilen Sie Schokolade Wafer ohne 6 - KakaoTeilen Sie Schokolade Wafer ohne 6 - Kakao
masa netto

masa netto

26 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

47,69 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900394006556

5900394006556

Preis: 1,24 zł

kaufen 36 szt. für 1.22 zł/szt
1.24 PLN 2027-01-31 NewCondition
mąka pszenna, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4,1 %, skrobia, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, sól, serwatka w proszku (z mleka), aromat, orzechy laskowe, orzeszki arachidowe
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Energia2209 kJ
Energia528 kcal
Tłuszcz29 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone17 g
Węglowodany55 g
w tym cukry30 g
Białko12 g
Sól0,32 g
Opakowanie zawiera 1 porcję.

Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Każdy ma swoje Grześki Każdy ma swoje Grzeszki
Eigenschaften:dziel na 6, kakaowe
Marke:Grześki
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Wafel przekładany kremem kakaowym 71 %.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-10-01 07:14:13Dobre.



Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
Verfallsdatum 2027-02-26
Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
Verfallsdatum 2027-05-26
Grześki Wafer in Schokolade Natur Grześki Wafer in Schokolade Natur
36 g
52,22zł/kg

Preis: 1,88 zł

PLN
1
128
Verfallsdatum 2027-06-30
Prince Polo Prince Polo klassische Prince Polo Prince Polo klassische
Verfallsdatum 2027-05-18
Jutrzenka | Familie Erdnuss Jutrzenka | Familie Erdnuss
-Wafern 180 g
23,39zł/kg

Preis: 4,21 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-08-30
Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln
Verfallsdatum 2027-07-30
Jutrzenka | Familie Kakao -Wafern Jutrzenka | Familie Kakao -Wafern
Verfallsdatum 2027-07-30
Grześki Wafer geschichtet mit Grześki Wafer geschichtet mit
Kakaocreme 34 g
40,00zł/kg

Preis: 1,36 zł

PLN
1
67
Verfallsdatum 2027-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5