Traubenkernöl

Monini Olej z pestek winogron Monini doskonale nadaje się do smażenia. Potrawy zachowują delikatny smak, są lekkie i chrupiące.\n\nOlej z pestek Monini idealny do...\n...smażenia, ...grillowania, ...pieczenia
TraubenkernölTraubenkernöl
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-22

pojemność

cena za litr

30,25 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80054696

Preis: 30,25 zł

kaufen 6 szt. für 29.80 zł/szt
30.25 PLN 2027-11-22 NewCondition
olej z pestek winogron
Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu
Wartość energetyczna 3404 kJ
828 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Tłuszcz w tym:92 g
kwasy nasycone 11 g
jednonienasycone 24 g
wielonienasycone 57 g
Cholesterol 0 mg
Błonnik 0 g
Sód 0 g

Olej z pestek winogron Monini doskonale nadaje się do smażenia. Potrawy zachowują delikatny smak, są lekkie i chrupiące.
Olej z pestek Monini idealny do...
...smażenia, ...grillowania, ...pieczenia
Eigenschaften:smażenie-grill-pieczenie
Marke:Monini
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Olej z pestek winogron
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem.
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:MONINI S.p. A.
S.S. Flaminia KM. 129
06049 Spoleto (PG)
Włochy
Rücksendeadresse:MONINI Polska Sp. z o.o.
ul. Murawa 12-18
61-655 Poznań
Kujawski Rapsöl Kujawski Rapsöl
1 litr

Preis: 12,18 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-03-04
Bartek Sonnenblumenöl Bartek Sonnenblumenöl
1 litr

Preis: 12,33 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-28
Polnischen Rapsöl Polnischen Rapsöl
1 litr

Preis: 9,25 zł

PLN
1
108
Verfallsdatum 2027-09-04
Basso Basso Oliventresteröl Basso Basso Oliventresteröl
1 litr

Preis: 32,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-12-30
PREIS REDUZIERT -40%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

Preis: 14,92 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-11-30
Big Nature Big Nature Olej lniany Big Nature Big Nature Olej lniany
tłoczony 1 litr

Preis: 26,34 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-17
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-06-17
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Zitrone mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-25
Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-06
Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-08-27
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Arten von Pfeffer mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250 ml 4 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-12-18
Monini classico Olivenöl aus der Monini classico Olivenöl aus der
ersten Kaltpressung 500 ml
62,52zł/l

Preis: 31,26 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-27
Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
Traubenkernöl Monini 500 ml
36,38zł/l

Preis: 18,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-10-22
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
weißem Trüffel mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
99,24zł/l

Preis: 24,81 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5