Valletto Papier Toaletowy to doskonały wybór dla osób ceniących jakość i wygodę. Ten 2-warstwowy papier łączy w sobie delikatność i wytrzymałość, zapewniając komfort użytkowania każdego dnia. W opakowaniu znajduje się 8 rolek, co czyni go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem do każdej łazienki.

Dzięki dwóm warstwom papier Valletto jest wyjątkowo miękki, a jednocześnie odporny na rozdarcia. Jego struktura została zaprojektowana z myślą o skórze wrażliwej, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla całej rodziny.

Każda rolka ma odpowiednią długość, co zapewnia wydajność i mniejsze częstotliwości wymiany. Papier jest produkowany z troską o środowisko naturalne, wykorzystując surowce pochodzące z odpowiedzialnych źródeł.

Valletto Papier Toaletowy to nie tylko produkt codziennego użytku, ale również synonim komfortu i dbałości o detale. Spraw, by Twoja łazienka zyskała na funkcjonalności i elegancji z papierem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wybierz Valletto – jakość, na którą zasługujesz!

masa netto

masa netto

8 rol.

pojemność

cena za kilogram

0,87 zł / rol.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999150550

5905999150550

Preis: 6,99 zł

6.99 PLN NewCondition

Valletto Papier Toaletowy to doskonały wybór dla osób ceniących jakość i wygodę. Ten 2-warstwowy papier łączy w sobie delikatność i wytrzymałość, zapewniając komfort użytkowania każdego dnia. W opakowaniu znajduje się 8 rolek, co czyni go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem do każdej łazienki.

Dzięki dwóm warstwom papier Valletto jest wyjątkowo miękki, a jednocześnie odporny na rozdarcia. Jego struktura została zaprojektowana z myślą o skórze wrażliwej, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla całej rodziny.

Każda rolka ma odpowiednią długość, co zapewnia wydajność i mniejsze częstotliwości wymiany. Papier jest produkowany z troską o środowisko naturalne, wykorzystując surowce pochodzące z odpowiedzialnych źródeł.

Valletto Papier Toaletowy to nie tylko produkt codziennego użytku, ale również synonim komfortu i dbałości o detale. Spraw, by Twoja łazienka zyskała na funkcjonalności i elegancji z papierem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wybierz Valletto – jakość, na którą zasługujesz!


Regina Toilettenpapier Kamille Regina Toilettenpapier Kamille
3-lagig weiß 8 Rollen 8 szt.
1,79zł/szt.

Preis: 14,29 zł

PLN
1
112
Regina Aloe-Vera- Toilettenpapier Regina Aloe-Vera- Toilettenpapier
8 szt.
1,79zł/szt.

Preis: 14,28 zł

PLN
1
56
Velvet sanft weißen Velvet sanft weißen
Toilettenpapier 8 rol.
1,69zł/ rol.

Preis: 13,50 zł

PLN
1
35
Velvet Natürlich Pflege Velvet Velvet Natürlich Pflege Velvet
Toilettenpapier Kamille 8 rol.
1,69zł/ rol.

Preis: 13,50 zł

PLN
1
15
Cashmir Toilettenpapier aus Cashmir Toilettenpapier aus
Kaschmir-Kamille 8 rol.
1,22zł/ rol.

Preis: 9,75 zł

PLN
1
87
Cashmir Cashmir Satine Premium Cashmir Cashmir Satine Premium
weißes Toilettenpapier 8 rol.
1,22zł/ rol.

Preis: 9,75 zł

PLN
1
90
Valletto Papier toaletowy Valletto Papier toaletowy
8 rol.
1,00zł/ rol.

Preis: 7,99 zł

PLN
1
146
Velvet xxl weißen Toilettenpapier Velvet xxl weißen Toilettenpapier
4 Rollen 4 szt.
1,87zł/szt.

Preis: 7,48 zł

PLN
1
3
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5