Odkryj wyjątkowy komfort i delikatność z papierem toaletowym Valletto 3-warstwowym, wzbogaconym subtelnym aromatem rumianku oraz zielonej herbaty. W opakowaniu znajdziesz 8 wydajnych rolek, które wprowadzą do Twojej łazienki nutę świeżości i relaksu.

Trzy warstwy papieru gwarantują nie tylko niezwykłą miękkość, ale również wytrzymałość. To idealne połączenie dla osób poszukujących produktu, który zapewni maksymalny komfort i skuteczność. Delikatny aromat rumianku i zielonej herbaty sprawia, że codzienne użytkowanie staje się przyjemnością, a subtelny zapach pozostawia uczucie świeżości.

Valletto Papier Toaletowy jest bezpieczny dla skóry, dzięki starannie dobranym materiałom. Produkowany z troską o środowisko, pochodzi z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. Każda rolka to idealna równowaga pomiędzy trwałością a delikatnością.

Wybierz papier, który nie tylko spełnia praktyczne potrzeby, ale również dodaje Twojej łazience odrobiny luksusu. Valletto 3-warstwowy z aromatem rumianku i zielonej herbaty to doskonały wybór dla Ciebie i Twojej rodziny!

masa netto

masa netto

8 rol.

pojemność

cena za kilogram

1,00 zł / rol.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999150529

5905999150529

Preis: 7,99 zł

7.99 PLN NewCondition

Odkryj wyjątkowy komfort i delikatność z papierem toaletowym Valletto 3-warstwowym, wzbogaconym subtelnym aromatem rumianku oraz zielonej herbaty. W opakowaniu znajdziesz 8 wydajnych rolek, które wprowadzą do Twojej łazienki nutę świeżości i relaksu.

Trzy warstwy papieru gwarantują nie tylko niezwykłą miękkość, ale również wytrzymałość. To idealne połączenie dla osób poszukujących produktu, który zapewni maksymalny komfort i skuteczność. Delikatny aromat rumianku i zielonej herbaty sprawia, że codzienne użytkowanie staje się przyjemnością, a subtelny zapach pozostawia uczucie świeżości.

Valletto Papier Toaletowy jest bezpieczny dla skóry, dzięki starannie dobranym materiałom. Produkowany z troską o środowisko, pochodzi z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. Każda rolka to idealna równowaga pomiędzy trwałością a delikatnością.

Wybierz papier, który nie tylko spełnia praktyczne potrzeby, ale również dodaje Twojej łazience odrobiny luksusu. Valletto 3-warstwowy z aromatem rumianku i zielonej herbaty to doskonały wybór dla Ciebie i Twojej rodziny!


Regina Toilettenpapier Kamille Regina Toilettenpapier Kamille
3-lagig weiß 8 Rollen 8 szt.
1,79zł/szt.

Preis: 14,29 zł

PLN
1
112
Regina Aloe-Vera- Toilettenpapier Regina Aloe-Vera- Toilettenpapier
8 szt.
1,79zł/szt.

Preis: 14,28 zł

PLN
1
56
Velvet sanft weißen Velvet sanft weißen
Toilettenpapier 8 rol.
1,69zł/ rol.

Preis: 13,50 zł

PLN
1
35
Velvet Natürlich Pflege Velvet Velvet Natürlich Pflege Velvet
Toilettenpapier Kamille 8 rol.
1,69zł/ rol.

Preis: 13,50 zł

PLN
1
15
Cashmir Toilettenpapier aus Cashmir Toilettenpapier aus
Kaschmir-Kamille 8 rol.
1,22zł/ rol.

Preis: 9,75 zł

PLN
1
87
Cashmir Cashmir Satine Premium Cashmir Cashmir Satine Premium
weißes Toilettenpapier 8 rol.
1,22zł/ rol.

Preis: 9,75 zł

PLN
1
90
Valletto Papier toaletowy biały Valletto Papier toaletowy biały
8 rol.

Preis: 6,99 zł

PLN
1
136
Velvet xxl weißen Toilettenpapier Velvet xxl weißen Toilettenpapier
4 Rollen 4 szt.
1,87zł/szt.

Preis: 7,48 zł

PLN
1
3
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5