Wawel Michałki von Wawel Klassische Bonbons mit Schokoladenüberzug

Wawel
51Wawel Michałki von Wawel Klassische Bonbons mit Schokoladenüberzug
Wawel Michałki von Wawel Klassische Bonbons mit Schokoladenüberzug Wawel Michałki von Wawel Klassische Bonbons mit Schokoladenüberzug
masa netto

masa netto

245 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

65,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102025664

5900102025664

Preis: 15,99 zł

15.99 PLN 2027-01-30 NewCondition
cukier, orzeszki arachidowe 26 %, czekolada 18,8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], mleko w proszku pełne, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4 %, serwatka w proszku (z mleka), spirytus, Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna2251 kJ/ 540 kcal
tłuszcz33 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone15 g
węglowodany45 g
w tym cukry43 g
białko12 g
sól0,13 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
26 % orzeszków arachidowych
Marke:Wawel
Über die Marke:Spróbuj także Michałki z Wawelu Białe Michałki z Wawelu Kokosowe
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Michałki z Wawelu klasyczne. Cukierki z orzeszkami arachidowymi w czekoladzie.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wawel Wawel-Trüffel aus mit Wawel Wawel-Trüffel aus mit
    Schokolade überzogenen Wawel-Rum-Kakaobonbons 245 g
    65,27zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki z Wawelu Wawel Wawel Michałki z Wawelu
    Cukierki 245 g
    65,27zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-20
    Werthers Original Süßigkeiten Werthers Original Süßigkeiten
    Verfallsdatum
    2027-07-30
    Halls Eukalyptus- Minze Bonbons Halls Eukalyptus- Minze Bonbons

    Preis: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2028-06-17
    Halls süß Johannisbeere Halls süß Johannisbeere
    33 g
    67,88zł/kg

    Preis: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-11-04
    Halls Süßer Honig und Zitrone Halls Süßer Honig und Zitrone
    33 g
    67,88zł/kg

    Preis: 2,24 zł

    PLN
    1
    24
    Verfallsdatum 2028-02-19
    Halls Süßigkeiten extra stark Halls Süßigkeiten extra stark
    33 g
    68,79zł/kg

    Preis: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-12-14
    Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten
    in Schokolade 1 kg

    Preis: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-02-25
    Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel, Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel,
    Rum in Schokolade 1 kg

    Preis: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki aus Wawel Wawel Wawel Michałki aus Wawel
    Kokos 1 kg

    Preis: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Wawel White Castle Quiz Wawel White Castle Quiz
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Wawel Danusia Wawel klassischen Wawel Danusia Wawel klassischen
    gefüllt Schokolade Dessert 38 g
    97,89zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Wawel Wawel frisch & fruchtig Wawel Wawel frisch & fruchtig
    -Gelee-Füllung 160 g
    57,88zł/kg

    Preis: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Wawel Wawel Fudge Salzkaramell Wawel Wawel Fudge Salzkaramell
    1 kg

    Preis: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5