Buchweizengrütze Kujawski

Melvit
25
Opakowanie uszkodzoneBuchweizengrütze Kujawski
46Buchweizengrütze Kujawski
Buchweizengrütze KujawskiBuchweizengrütze Kujawski
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-28

pojemność

cena za kilogram

6,92 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827003109

5906827003109

Preis: 6,23 zł

6.23 PLN 2028-01-28 NewCondition

kasza pęczak jęczmienny kujawski


Wartości odżywcze (%)suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna 1431 kJ / 338 kcal
Tłuszcz 1,3 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 71 g
- w tym cukry 0,5 g
Błonnik 5 g
Białko 8 g
Sól 0,03 g

Jęczmień : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Melvit
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pęczak kujawski
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:Pęczak z kapustą i grzybami Składniki: 2 szklanki pęczaku Melvit, 75 dag białej kapusty, 3 dag suszonych grzybów, 2 cebule, 2 szklanki żuru, 1 łyżka mąki razowej, 2 łyżki oleju, łyżka margaryny, maggi, pieprz i sól. Opis przygotowania: Pęczak ugotować na sypko. Namoczone grzyby ugotować w niewielkiej ilości wody. Kapustę pokroić na 3 części i ugotować w wodzie z dodatkiem maggi. Miękką odsączyć i lekko odcisnąć. Cebulę pokroić w plastry i udusić na oleju. Kapustę posiekać, połączyć z cebulą, doprawić pieprzem i solą. Żur wymieszać z wywarem z grzybów i mąką, Posiekane grzyby wymieszać z pęczakiem. Naczynie żaroodporne wysmarować margaryną, na dnie ułożyć równą warstwę z połowy kaszy. Następnie ułożyć kapustę i przykryć ją resztą kaszy. Zalać żurem, wstawić do piekarnika i zapiekać. Smacznego!
Verpackungsart:Zgrzewane
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo-Borki
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • 2023-03-02 18:14:36Opakowanie uszkodzone



Cenos Gerste Mazurska Cenos Gerste Mazurska
400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-30
Cenos Cenos, Gerstengrütze Cenos Cenos, Gerstengrütze
Wiejska 4x100g 400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-28
Cenos Grütze geschält Gerste Cenos Grütze geschält Gerste
Kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-30
Sonko Sonko Country Gerstengrütze Sonko Sonko Country Gerstengrütze
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Preis: 5,83 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-01
Szczytno Szczytno Premium Szczytno Szczytno Premium
Graupengrütze, fein 400 g
9,35zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-09-26
Szczytno Gerste Szczytno Gerste
Perlendurchschnitts 400 g
9,38zł/kg

Preis: 3,75 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-10-29
Bio Planet Bio- Gerste Brei Bio Planet Bio- Gerste Brei
500 g
13,42zł/kg

Preis: 6,71 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-11-07
Melvit Gerste ländliche Melvit Melvit Gerste ländliche Melvit
1 kg

Preis: 5,16 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-15
Melvit Melvit Pęczak Kujawski Melvit Melvit Pęczak Kujawski
400 g
9,35zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-08-18
Melvit Kartoffelmehl Melvit Kartoffelmehl
500 g
9,98zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2031-07-05
Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
400 g
16,05zł/kg

Preis: 6,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-07
Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
400 g
8,38zł/kg

Preis: 3,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-03
Melvit Extra feine Grieß Melvit Extra feine Grieß
400 g
9,35zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-27
Melvit Buchweizengrütze 4x100g Melvit Buchweizengrütze 4x100g
weiß 400 g
14,98zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-07-11
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5