Creme bar

Pawełek
57Creme bar
Batonik z nadzieniem o smaku śmietankowym w mlecznej czekoladzie (z dodatkiem alkoholu)
Creme barCreme bar
masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-26

pojemność

cena za kilogram

73,78 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59025603

Preis: 3,32 zł

3.32 PLN 2027-05-26 NewCondition
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aromat), cukier, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), tłuszcz roślinny (palmowy), syrop glukozowy, alkohol etylowy (2,1 %), mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć (inwertaza), aromaty, emulgator (lecytyny sojowe), śmietanka w proszku (0,01 %), Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29 %, masa mleczna minimum 14 %
Wartości odżywcze (%)100 g
Energia1990 kJ
Energia475 kcal
Tłuszcz21 g
w tym kwasy nasycone11 g
Węglowodany64 g
w tym cukry61 g
Błonnik1,2 g
Białko4,1 g
Sól0,13 g
Produkt zawiera 1 porcję (45 g).
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Batonik z nadzieniem o smaku śmietankowym w mlecznej czekoladzie (z dodatkiem alkoholu)
Sicherheitshinweis:Produkt zawiera alkohol - nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. ZAWIERA ALKOHOL 2,1 %
Marke:E. Wedel
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Batonik z nadzieniem (50 %) o smaku śmietankowym w mlecznej czekoladzie.
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.




    Pawełek E wedel Dessert advocat Pawełek E wedel Dessert advocat
    45 g
    69,78zł/kg

    Preis: 3,14 zł

    PLN
    1
    46
    Verfallsdatum 2027-05-09
    Góralki Mit Kakao überzogene und Góralki Mit Kakao überzogene und
    gefüllte Highlander-Milchwaffel 45 g
    40,44zł/kg

    Preis: 1,82 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-29
    Góralki Góralki
    und -füllung Highlander-Schokoladenwaffel mit Kakaoüberzug 45 g
    40,44zł/kg

    Preis: 1,82 zł

    PLN
    1
    55
    Verfallsdatum 2027-06-20
    Góralki Highlander Kokoswaffel Góralki Highlander Kokoswaffel
    mit Kakaoüberzug mit Füllung 45 g
    44,22zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-05-04
    Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
    z 45 g
    77,11zł/kg

    Preis: 3,47 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum
    2027-03-23
    Sante Sante Go On Baton Energy Sante Sante Go On Baton Energy
    45 g
    77,11zł/kg

    Preis: 3,47 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2027-03-31
    Prince Polo Prince Polo Wafelek Prince Polo Prince Polo Wafelek
    Classic XXL 45 g
    57,56zł/kg

    Preis: 2,59 zł

    PLN
    1
    37
    Verfallsdatum
    2027-02-16
    Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
    Verfallsdatum 2027-02-26
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5