Knäckebrot mit einer Dominanz von Vollkornmehl Original

Wasa
55
Pieczywo typowo ciemne (razowe) bardzo smaczneKnäckebrot mit einer Dominanz von Vollkornmehl Original
51Knäckebrot mit einer Dominanz von Vollkornmehl Original
Wasa Original to doskonałe żytnie pieczywo chrupkie o wyrazistym smaku. W Szwecji znane jest jako Rågi.
Knäckebrot mit einer Dominanz von Vollkornmehl Original Knäckebrot mit einer Dominanz von Vollkornmehl Original
masa netto

masa netto

275 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

33,35 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400118101

7300400118101

Preis: 9,17 zł

9.17 PLN 2026-12-31 NewCondition
pełnoziarnista mąka żytnia 77 g*, mąka żytnia 28 g*, drożdże, sól, *wg na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1415 kJ/336 kcal
Tłuszcz1,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany62 g
- w tym cukry1,0 g
Błonnik19 g
Białko9,0 g
Sól1,0 g
Opakowanie zawiera około 25 porcji po 11,4 g.

Łubin : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Wasa Original to doskonałe żytnie pieczywo chrupkie o wyrazistym smaku. W Szwecji znane jest jako Rågi.
Marke:Wasa
Über die Marke:Nasza filozofia – im mniej składników, tym lepiej! Wierzymy, że bogactwo smaku tkwi w naturalnych składnikach, dlatego stronimy od zbędnych dodatków.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości i numer serii na boku opakowania.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:Barilla Deutschland GmbH, Gustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln, Germany
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Jakub , 2024-03-03 20:18:22Pieczywo typowo ciemne (razowe) bardzo smaczne



Wasa Knäckebrot aus 100% Wasa Knäckebrot aus 100%
Vollkorn- Sport 275 g
37,09zł/kg

Preis: 10,20 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-01-31
Wasa Knäckebrot 100% Wasa Knäckebrot 100%
Roggenvollkorn delikatess 210 g
36,67zł/kg

Preis: 7,70 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-04-30
Sonko Sonko helles Brot löslich Sonko Sonko helles Brot löslich
Verfallsdatum 2027-05-17
Sonko Sonko Licht Roggenbrot Sonko Sonko Licht Roggenbrot
170 g
41,53zł/kg

Preis: 7,06 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-05-22
Sonko Sonko Licht 7 Kornbrot Sonko Sonko Licht 7 Kornbrot
Verfallsdatum 2027-03-24
Wasa Wasa Helles Roggenbrot Wasa Wasa Helles Roggenbrot
Verfallsdatum 2027-09-30
Wasa Wasa Knäckebrot mit Faser Wasa Wasa Knäckebrot mit Faser
230 g
33,43zł/kg

Preis: 7,69 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-04-30
Wasa Wasa Light Brot, 7 Körner Wasa Wasa Light Brot, 7 Körner
Verfallsdatum 2027-09-30
Wasa Wasa Light Weizenknäckebrot Wasa Wasa Light Weizenknäckebrot
110 g
61,45zł/kg

Preis: 6,76 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-03-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5