W naszej ofercie najlepszej jakości grzyby m.in: borowik, kurka, podgrzybek, pieczarka. Polecamy również owoce: borówka, jagoda, żurawina. Wspomnienie słonecznych dni, zapach wilgotnego lasu o poranku, kojący szelest mchu, delikatny szmer liści i cichy chrzęst deptanych gałęzi zaklęte w zgrabnych kapeluszach i barwnych owocach… Marka Devaldano powstała z największej pasji – pasji do lasu i kulinariów.

 
5904378885199 5904378885199 Devaldano
Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
Devaldano Devaldano Butter
5 5
5 1 Devaldano Devaldano Butter
Verfallsdatum 2028-11-30
5904378885199 5904378885199 Devaldano
Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
mariniert 280 g
33,54zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
6
Devaldano Devaldano Butter
5 5
5 1 Devaldano Devaldano Butter
Verfallsdatum 2029-03-30
5904378880323 5904378880323 Devaldano
Devaldano Wald Cranberry Devaldano Wald Cranberry
Devaldano Wald Cranberry
5 5
5 4 Devaldano Wald Cranberry
Verfallsdatum 2029-01-30
5904378880316 5904378880316 Devaldano
Devaldano Waldheidelbeere Devaldano Waldheidelbeere
Devaldano Waldheidelbeere
4 5
4 1 Devaldano Waldheidelbeere
Verfallsdatum 2027-03-30
5904378880262 5904378880262 Devaldano
Devaldano mariniert Hahn Devaldano mariniert Hahn
275 g
62,36zł/kg

Preis: 17,15 zł

PLN
1
2
Devaldano mariniert Hahn
4 5
4 3 Devaldano mariniert Hahn
Verfallsdatum 2028-01-30
5904378880255 5904378880255 Devaldano
Devaldano marinierten Steinpilzen Devaldano marinierten Steinpilzen
280 g
41,32zł/kg

Preis: 11,57 zł

PLN
1
12
Devaldano marinierten Steinpilzen
4 5
4.5 9 Devaldano marinierten Steinpilzen
Verfallsdatum 2029-04-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5