Waldheidelbeere

Devaldano
41Waldheidelbeere
WaldheidelbeereWaldheidelbeere
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

27,21 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904378880316

5904378880316

Preis: 7,89 zł

7.89 PLN 2027-03-30 NewCondition
borówka 30 %, woda, cukier, jabłka 18 %, skrobia modyfikowana, substancja żelująca: pektyny, koncentrat soku czarnej marchwi, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)wartość odżywcza 100 g
wartość energetyczna467 kJ / 110 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
węglowodany26 g
w tym cukry23 g
białko<0,5 g
sól0,02 g

jako przekąska, jako przystawka, do sałatek, do kanapek
Marke:Devaldano
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Borówka leśna z dodatkiem jabłka. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed dostępem światła słonecznego. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 2-6 °C do 7 dni. Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii w górnej części słoja.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Wyprodukowano dla: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
Rücksendeadresse:Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Devaldano Wald Cranberry Devaldano Wald Cranberry
    Verfallsdatum 2029-01-30
    Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    Łowicz Cranberry- , Fleisch -und Łowicz Cranberry- , Fleisch -und
    Käse 230 g
    49,57zł/kg

    Preis: 11,40 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Sante Cranberry Cranberries für Sante Cranberry Cranberries für
    Fleisch und Käse 200 g
    30,70zł/kg

    Preis: 6,14 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2028-02-19
    Devaldano mariniert Hahn Devaldano mariniert Hahn
    275 g
    62,36zł/kg

    Preis: 17,15 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Devaldano marinierten Steinpilzen Devaldano marinierten Steinpilzen
    280 g
    41,32zł/kg

    Preis: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-04-30
    Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
    Verfallsdatum 2028-11-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5