Zwieback Feinkost Extra

Mamut
55
Sucharki dobre warto kupićZwieback Feinkost Extra
55Zwieback Feinkost Extra
Zwieback Feinkost ExtraZwieback Feinkost Extra
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-10

pojemność

cena za kilogram

38,04 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900697017662

5900697017662

Preis: 8,75 zł

kaufen 10 szt. für 8.62 zł/szt
8.75 PLN 2027-02-10 NewCondition
mąka pszenna, cukier, drożdże, olej rzepakowy, serwatka w proszku (z mleka), sól, emulgatory: lecytyny (zawierają pszenicę)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza Na 100 g
Wartość energetyczna1655 kJ/ 391 kcal
Tłuszcz3,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany76 g
w tym cukry14 g
Błonnik2,5 g
Białko12 g
Sól1,0 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
bez oleju palmowego, Produkt polski, Poznaj Dobrą Żywność
Marke:Mamut
Über die Marke:Spróbuj również Mamut Sucharki bez dodatku cukrów
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Tosty typu grzanka - Sucharki Extra Delikatesowe.
Aufbewahrung:Przechowywać w opakowaniu zamkniętym, w suchym i zaciemnionym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
Verpackungsart:Torebka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-09 11:04:51Sucharki dobre warto kupić



Mamut zuckerfreien Zwieback Mamut zuckerfreien Zwieback
225 g
38,98zł/kg

Preis: 8,77 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-02-11
Maretti Bruschette Maretti, Maretti Bruschette Maretti,
Knäckebrot, Pilze und Sahne 70 g
57,00zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-25
Maretti Bruschette Maretti Maretti Bruschette Maretti
Brotchips Tomaten, Oliven und Oregano 70 g
57,00zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-03-02
Maretti Bruschette Maretti Maretti Bruschette Maretti
Knoblauchbrotchips 70 g
59,29zł/kg

Preis: 4,15 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-27
San San Bieszczadzkie Cracker San San Bieszczadzkie Cracker
Verfallsdatum 2028-11-12
Maretti Bruschette Maretti Maretti Bruschette Maretti
knuspriges Brot Pizza 70 g
57,00zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-07-23
Maretti Bruschette Maretti Maretti Bruschette Maretti
knuspriges Brot Salami Pepperoni 70 g
57,00zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-04-23
Maretti Bruschette Maretti Maretti Bruschette Maretti
knusprigem Gemüse Brotmischung 70 g
53,71zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-08
Mamut Mammut Paniermehl Wroclaw Mamut Mammut Paniermehl Wroclaw
450 g
10,00zł/kg

Preis: 4,50 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-01-17
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5