Bohnen schönen Jas Tyczny

Kupiec
57Bohnen schönen Jas Tyczny
Bohnen schönen Jas TycznyBohnen schönen Jas Tyczny
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

30,35 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902172001500

5902172001500

Preis: 12,14 zł

12.14 PLN 2027-01-31 NewCondition
fasola Piękny Jaś półtyczny 100 %
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1244 kJ
Wartość energetyczna296 kcal
Tłuszcz2,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
Węglowodany37 g
w tym cukry7,6 g
Błonnik24 g
Białko19 g
Sól0 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
wysoka zawartość błonnika
Marke:Kupiec
Über die Marke:#ZdrowaRadoscZycia
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: / Nr partii:- podane na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzenia: 1. Fasolę przed gotowaniem umyć. 2. Namoczyć w wodzie przez około 12 godzin. 3. Po namoczeniu w tej samej wodzie ugotować do miękkości.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.




    Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-07
    Kupiec Hänsel schöne Buschbohnen Kupiec Hänsel schöne Buschbohnen
    400 g
    18,53zł/kg

    Preis: 7,41 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Bio Planet Bio Planet weiße Bio Planet Bio Planet weiße
    Bohnen Hänsel BIO 400 g
    29,18zł/kg

    Preis: 11,67 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Bio Planet Bio Planet Rote Bio Planet Bio Planet Rote
    Kidneybohnen BIO 400 g
    31,45zł/kg

    Preis: 12,58 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-09-19
    Bio Planet Bio Planet BIO weiße Bio Planet Bio Planet BIO weiße
    Bohnen 400 g
    24,25zł/kg

    Preis: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Mungobohnen 400 g
    26,73zł/kg

    Preis: 10,69 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-12-31
    Cenos Bohnen Riesen Cenos Bohnen Riesen
    400 g
    20,93zł/kg

    Preis: 8,37 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-08-30
    Bio Planet Planet Organic Bio Planet Planet Organic
    Pintobohnen BIO 400 g
    24,98zł/kg

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-09-11
    Kupiec Sandzucker Kupiec Sandzucker
    400 g
    11,48zł/kg

    Preis: 4,59 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Kupiec Haferflocken Berg Kupiec Haferflocken Berg
    400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Kupiec Händler Instant Kupiec Händler Instant
    Haferflocken 400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Kupiec weißer Reis Kupiec weißer Reis
    1 kg

    Preis: 8,28 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-03-31
    Kupiec Parboiled-Reis 4 Beutel Kupiec Parboiled-Reis 4 Beutel
    400 g
    17,03zł/kg

    Preis: 6,81 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Kupiec Kaufmannsgrieß Kupiec Kaufmannsgrieß
    400 g
    12,78zł/kg

    Preis: 5,11 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Kupiec KUPIEC gerösteter Kupiec KUPIEC gerösteter
    Buchweizen 4x100g 400 g
    14,98zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Kupiec Händler Weißer Reis 4x100 Kupiec Händler Weißer Reis 4x100
    g 400 g
    12,00zł/kg

    Preis: 4,80 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5