hausgemachten Eintopf

Pamapol
55
5hausgemachten Eintopf
411hausgemachten Eintopf
hausgemachten Eintopfhausgemachten Eintopf
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,58 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002128

5907501002128

Preis: 8,79 zł

kaufen 8 szt. für 8.66 zł/szt
8.79 PLN 2028-06-30 NewCondition

kapusta biała kwaszona 40%, kapusta biała 23%, cebula smażona 11% (cebula, smalec wieprzowy), podgardle wieprzowe 7,6%, woda, mięso wieprzowe 4,4%, smalec wieprzowy, koncentrat pomidorowy 2,5%, cukier, sól, przyprawy, grzyby suszone w zmiennych proporcjach 0,06% (borowik, podgrzybek, maślak), mieszanka warzywna (marchew, pasternak, cebula), hydrolizat białka sojowego, ekstrakt drożdżowy, ekstrakty przypraw, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, czosnek, natka pietruszki, pomidor.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna440 kJ/106 kcal
Tłuszcz8,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,3 g
Węglowodany5,3 g
w tym cukry2,9 g
Błonnik0,5 g
Białko2,5 g
Sól1,5 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
bez dodatku substancji konserwujących
Marke:Pamapol
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Bigos z mięsem wieprzowym i grzybami. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: - Zawartość opakowania przełożyć do garnka - Podgrzewać od czasu do czasu mieszając - Podawać na ciepło z pieczywem lub innymi dodatkami
Verpackungsart:Słoik
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2021-09-23 17:57:405



Rolnik Farmer Country Bigos mit Rolnik Farmer Country Bigos mit
Wurst 500 g
16,72zł/kg

Preis: 8,36 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-02-05
Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Łowicz chinesische Sauce Łowicz chinesische Sauce
Verfallsdatum 2027-11-30
Łowicz Spaghetti-Sauce Łowicz Spaghetti-Sauce
Verfallsdatum 2028-01-31
Pamapol Kutteln zamojsku Pamapol Kutteln zamojsku
Verfallsdatum 2028-01-06
Pamapol Kohlrouladen in Pamapol Kohlrouladen in
Tomatensauce 500 g
17,56zł/kg

Preis: 8,78 zł

PLN
1
66
Verfallsdatum 2029-02-10
Pamapol Fleischbällchen in Pamapol Fleischbällchen in
Tomatensauce 500 g
16,68zł/kg

Preis: 8,34 zł

PLN
1
59
Verfallsdatum 2029-01-10
Pamapol Bohnen und Würstchen mit Pamapol Bohnen und Würstchen mit
Speck 500 g
16,66zł/kg

Preis: 8,33 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-01-22
Pamapol Pamapol Hausgemachte Pamapol Pamapol Hausgemachte
Geflügelpastete 100% KOSTENLOS! 390 g
12,05zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
47
Verfallsdatum 2027-03-18
Pamapol Hausgemachte Pastete Pamapol Hausgemachte Pastete
Verfallsdatum 2027-03-03
Pamapol Eintopf mit Pamapol Eintopf mit
Schweinefleisch 500 g
22,42zł/kg

Preis: 11,21 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-07-20
Pamapol Kutteln in Brühe Pamapol Kutteln in Brühe
Verfallsdatum 2029-01-13
Pamapol Pamapol Soup Kohlsuppe mit Pamapol Pamapol Soup Kohlsuppe mit
geräuchertem Speck 470 g
15,51zł/kg

Preis: 7,29 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2027-11-17
Pamapol Pamapol Gurkensuppe mit Pamapol Pamapol Gurkensuppe mit
Dill 470 g
15,53zł/kg

Preis: 7,30 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum 2027-10-27
Pamapol Pamapol Żurek Suppe mit Pamapol Pamapol Żurek Suppe mit
geräuchertem Speck 470 g
15,53zł/kg

Preis: 7,30 zł

PLN
1
82
Verfallsdatum 2027-12-10
Pamapol Pamapol Tomatensuppe mit Pamapol Pamapol Tomatensuppe mit
Reis 470 g
15,51zł/kg

Preis: 7,29 zł

PLN
1
100
Verfallsdatum 2027-12-10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5