Pamapol oferuje nam szybkie danie obiadowe, a także pasztety i konserwy. Jeśli nie masz czasu na przygotowywanie obiadu, Pamapol jest doskonałym rozwiązaniem. Jedz tradycyjne polskie dania - flaki, gołąbki, klopsiki czy bigos. Zakupy dostarczymy pod każdy adres w Polsce, a także za granicę. Niskie koszty dostawy, a przy zamówieniu za 200 zł, dowóz towarów na terenie Polski jest bezpłatny. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny i zamów już dziś z dostawą na jutro. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

 
5907501018105 5907501018105 Pamapol
Pamapol Hausgemachte Pastete Pamapol Hausgemachte Pastete
Pamapol Hausgemachte Pastete
4 5
4.5 13 Pamapol Hausgemachte Pastete
Verfallsdatum 2027-03-03
5907501013834 5907501013834 Pamapol
Pamapol Pamapol Hausgemachte Pamapol Pamapol Hausgemachte
Geflügelpastete 100% KOSTENLOS! 390 g
12,05zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
47
Pamapol Pamapol Hausgemachte
4 5
4.5 24 Pamapol Pamapol Hausgemachte
Verfallsdatum 2027-03-18
 
skip
5907501002074 5907501002074 Pamapol
Pamapol Bohnen und Würstchen mit Pamapol Bohnen und Würstchen mit
Speck 500 g
16,66zł/kg

Preis: 8,33 zł

PLN
1
1
Pamapol Bohnen und Würstchen mit
4 5
4.5 14 Pamapol Bohnen und Würstchen mit
Verfallsdatum 2029-01-22
5907501002104 5907501002104 Pamapol
Pamapol Eintopf mit Pamapol Eintopf mit
Schweinefleisch 500 g
22,42zł/kg

Preis: 11,21 zł

PLN
1
31
Pamapol Eintopf mit
4 5
4 13 Pamapol Eintopf mit
Verfallsdatum 2028-07-20
5907501000896 5907501000896 Pamapol
Pamapol Pamapol Gurkensuppe mit Pamapol Pamapol Gurkensuppe mit
Dill 470 g
15,53zł/kg

Preis: 7,30 zł

PLN
1
32
Pamapol Pamapol Gurkensuppe mit
5 5
5 4 Pamapol Pamapol Gurkensuppe mit
Verfallsdatum 2027-10-27
5907501000933 5907501000933 Pamapol
Pamapol Pamapol Soup Kohlsuppe mit Pamapol Pamapol Soup Kohlsuppe mit
geräuchertem Speck 470 g
15,51zł/kg

Preis: 7,29 zł

PLN
1
42
Pamapol Pamapol Soup Kohlsuppe mit
5 5
5 1 Pamapol Pamapol Soup Kohlsuppe mit
Verfallsdatum 2027-11-17
5907501001015 5907501001015 Pamapol
Pamapol Pamapol Tomatensuppe mit Pamapol Pamapol Tomatensuppe mit
Reis 470 g
15,51zł/kg

Preis: 7,29 zł

PLN
1
100
Pamapol Pamapol Tomatensuppe mit
5 5
5 3 Pamapol Pamapol Tomatensuppe mit
Verfallsdatum 2027-12-10
5907501002128 5907501002128 Pamapol
Pamapol hausgemachten Eintopf Pamapol hausgemachten Eintopf
500 g
17,58zł/kg

Preis: 8,79 zł

PLN
1
67
Pamapol hausgemachten Eintopf
4 5
4 11 Pamapol hausgemachten Eintopf
Verfallsdatum 2028-06-30
5907501002043 5907501002043 Pamapol
Pamapol Fleischbällchen in Pamapol Fleischbällchen in
Tomatensauce 500 g
16,68zł/kg

Preis: 8,34 zł

PLN
1
59
Pamapol Fleischbällchen in
4 5
4 9 Pamapol Fleischbällchen in
Verfallsdatum 2029-01-10
5907501002029 5907501002029 Pamapol
Pamapol Kohlrouladen in Pamapol Kohlrouladen in
Tomatensauce 500 g
17,56zł/kg

Preis: 8,78 zł

PLN
1
66
Pamapol Kohlrouladen in
4 5
4 15 Pamapol Kohlrouladen in
Verfallsdatum 2029-02-10
5907501002012 5907501002012 Pamapol
Pamapol Kutteln in Brühe Pamapol Kutteln in Brühe
Pamapol Kutteln in Brühe
4 5
4 6 Pamapol Kutteln in Brühe
Verfallsdatum 2027-11-21
5907501002258 5907501002258 Pamapol
Pamapol Kutteln zamojsku Pamapol Kutteln zamojsku
Pamapol Kutteln zamojsku
4 5
4.5 9 Pamapol Kutteln zamojsku
Verfallsdatum 2028-01-06
5907501000957 5907501000957 Pamapol
Pamapol Pamapol Żurek Suppe mit Pamapol Pamapol Żurek Suppe mit
geräuchertem Speck 470 g
15,53zł/kg

Preis: 7,30 zł

PLN
1
82
Pamapol Pamapol Żurek Suppe mit
5 5
5 3 Pamapol Pamapol Żurek Suppe mit
Verfallsdatum 2027-12-10
 
5907501001091 5907501001091 Pamapol
Pamapol Goong Sojasauce mit Pamapol Goong Sojasauce mit
reduziertem Salzgehalt 150 ml
39,93zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-02-27
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5