j Sonnenblumenöl Omega-6- Bio

Brochenin

Ekologiczny olej słonecznikowy, bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe.
Polecany jako dodatek do sałatek, sosów, domowego majonezu. Dzięki odporności na wysokie temperatury (max. 180 stopni Celsjusza), może być wykorzystywany do smażenia i gotowania.

j Sonnenblumenöl Omega-6- Bioj Sonnenblumenöl Omega-6- Bio
BIO
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-01

pojemność

cena za litr

30,12 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3375190016016

3375190016016

Preis: 22,59 zł

22.59 PLN 2027-06-01 NewCondition

olej słonecznikowy* tłoczony na zimno. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 3700 kJ/900 kcal
Tłuszcz: 100 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 12 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 27 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone: 61 g
Węglowodany: 0 g
w tym cukry: 0 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g


Ekologiczny olej słonecznikowy, bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe.
Polecany jako dodatek do sałatek, sosów, domowego majonezu. Dzięki odporności na wysokie temperatury (max. 180 stopni Celsjusza), może być wykorzystywany do smażenia i gotowania.


Marke:

Brochenin


Kujawski Rapsöl Olivenöl , Kujawski Rapsöl Olivenöl ,
Leinsamen und Weizenkeim 750 ml
19,99zł/l

Preis: 14,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-03
Alce Nero Olivenöl Extra Virgin Alce Nero Olivenöl Extra Virgin
750 ml
93,83zł/l

Preis: 70,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-08-23
Bartek Sonnenblumenöl Bartek Sonnenblumenöl
1 litr

Preis: 12,33 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-28
Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
Kochen und Braten BIO 500 ml
39,98zł/l

Preis: 19,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-30
Bio Planete Bio Planète Bio Planete Bio Planète
Sonnenblumenöl BIO Jungfrau 500 ml
35,64zł/l

Preis: 17,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-01
Kujawski Kujawski Kaltgepresstes Kujawski Kujawski Kaltgepresstes
Sonnenblumenöl 250 ml
42,56zł/l

Preis: 10,64 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-01-22
Kujawski Rapsöl Kujawski Rapsöl
1 litr

Preis: 12,18 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-03-04
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-06-17
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5