Marka Kwidzyn jest dedykowana osobą z pasją do dbania o zdrową dietę. To w Kwidzynie produkuje się najwięcej groszku w Polsce. Zamawiaj ulubione produkty Kwidzyn w naszym sklepie internetowym. Dostarczamy na terenie całej Polski już na następny dzień. U nas koszty dostawy są bardzo niskie - także za granicę. Już dziś kup przez internet - oszczędzaj czas i pieniądze.

 
5901581100026 5901581100026 Kwidzyn
Kwidzyn Dosen Erbsen Kwidzyn Dosen Erbsen
400 g
9,38zł/kg

Preis: 3,75 zł

PLN
1
25
Kwidzyn Dosen Erbsen
4 5
4.5 10 Kwidzyn Dosen Erbsen
Verfallsdatum 2028-06-30
5901581100064 5901581100064 Kwidzyn
Kwidzyn Dosen Mais Kwidzyn Dosen Mais
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Kwidzyn Dosen Mais
4 5
4.5 11 Kwidzyn Dosen Mais
Verfallsdatum 2029-11-30
5901581103867 5901581103867 Kwidzyn
Kwidzyn Kwidzyn Kwidzyn Kwidzyn
Balkan-Gemüsemischung 400 g
10,60zł/kg

Preis: 4,24 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-30
5901874905918 5901874905918 Kwidzyn
Kwidzyn Kwidzyn Karotte mit Erbsen Kwidzyn Kwidzyn Karotte mit Erbsen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
11
Kwidzyn Kwidzyn Karotte mit Erbsen
5 5
5 6 Kwidzyn Kwidzyn Karotte mit Erbsen
Verfallsdatum 2029-04-30
5901581101153 5901581101153 Kwidzyn
Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
23
Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
5 5
5 6 Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
Verfallsdatum 2030-04-30
5901581100354 5901581100354 Kwidzyn
Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
400 g
9,38zł/kg

Preis: 3,75 zł

PLN
1
17
Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
5 5
5 6 Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
Verfallsdatum 2030-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5