Dosen Erbsen

Kwidzyn
55
Ok.Dosen Erbsen
410Dosen Erbsen
Dosen ErbsenDosen Erbsen
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

9,38 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901581100026

5901581100026

Preis: 3,75 zł

kaufen 10 szt. für 3.69 zł/szt
3.75 PLN 2028-06-30 NewCondition

groszek zielony ziarno, woda, cukier, sól


Wartości odżywcze (%)100 g produktu
Wartość energetyczna 313 kJ
(74 kcal)
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 1,6 g
Białko 4,3 g
Sól 0,93 g

soczysty, gwarancja jakości, produkt polski
Marke:Kwidzyn
Über die Marke:1934 - od 77 lat budujemy zaufanie naszych klientów
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Groszek zielony konserwowy. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:100 g produktu dostarcza 313 kJ 74 kcal 4%
Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie 400 g zawiera 2 sugerowane porcje produktu.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Puszka konserwowa
Adresse des Herstellers:Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.
ul. Południowa 2
82-500 Kwidzyn
Rücksendeadresse:Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.
ul. Południowa 2
82-500 Kwidzyn
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:52:35Ok.



Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-23
Rolnik Dosen Erbsen Rolnik Dosen Erbsen
400 g
10,83zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2029-10-30
Jamar Jamar Erbsen aus der Dose Jamar Jamar Erbsen aus der Dose
400 g
9,40zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-31
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
PREIS REDUZIERT -25%
Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
400 g
11,80zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-01-31
Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2030-04-30
Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
400 g
9,38zł/kg

Preis: 3,75 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2030-05-30
Kwidzyn Dosen Mais Kwidzyn Dosen Mais
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2029-11-30
Kwidzyn Kwidzyn Karotte mit Erbsen Kwidzyn Kwidzyn Karotte mit Erbsen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-04-30
Kwidzyn Kwidzyn Kwidzyn Kwidzyn
Balkan-Gemüsemischung 400 g
10,60zł/kg

Preis: 4,24 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5