Natur grüne Oliven ohne Kern bio

Campomar
Natur grüne Oliven ohne Kern bioNatur grüne Oliven ohne Kern bio
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-02

pojemność

cena za kilogram

36,14 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8437006645935

8437006645935

Preis: 12,65 zł

12.65 PLN 2029-02-02 NewCondition

oliwki zielone bez pestki*, woda, sól, ocet winny*, regulatory kwasowości: kwas mlekowy, kwas cytrynowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Campomar
Alce Nero Alce Nero Grüne Oliven Alce Nero Alce Nero Grüne Oliven
Bella Di Cerignola mit Stein in BIO-Marinade 350 g
70,40zł/kg

Preis: 24,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Campomar Campomar Nature Schwarze Campomar Campomar Nature Schwarze
Oliven mit BIO-Stein 350 g
45,69zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-03
Rolnik Farmer Rüben ganze Rolnik Farmer Rüben ganze
350 g
16,80zł/kg

Preis: 5,88 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-04-15
Bio Europa Bio Europe Kichererbsen Bio Europa Bio Europe Kichererbsen
in Salzlake in einem Glas BIO 350 g
24,34zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-12-31
Bio Planet Bio Planet
350 g
27,71zł/kg

Preis: 9,70 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Kidneybohnen Bio Planet Bio Planet Kidneybohnen
in BIO-Salzlake 350 g
24,34zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-12-31
Campomar Campomar Nature Grüner Campomar Campomar Nature Grüner
Jalapeno-Pfeffer, geschnitten in BIO-Sole 350 g
34,83zł/kg

Preis: 12,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5