Sonko Licht Roggenbrot

Sonko
55
5Sonko Licht Roggenbrot
44Sonko Licht Roggenbrot

Pieczywo chrupkie, ekstrudowane, wypiekane bez dodatku cukrów.

Sonko Licht RoggenbrotSonko Licht Roggenbrot
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-22

pojemność

cena za kilogram

41,53 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180210505

5902180210505

Preis: 7,06 zł

7.06 PLN 2027-05-22 NewCondition
Sonko Sonko Licht Roggenbrot Sonko Sonko Licht Roggenbrot
170 g
43,18zł/kg

Preis: 7,34 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-09-09

mąka żytnia (60,1%), mąka pszenna, woda, błonnik pszenny (2,6%), ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina (2%), sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu


Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1536 kJ
  363 kcal
Tłuszcz, w tym: 1,6 g
kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany, w tym: 74,5 g
cukry 0,7 g
Błonnik 8,8 g
Białko 8,2 g
Sól 1,1 g
Fosfor 158 mg (23%*)
Cynk 1,9 mg (19%*)
*% dziennej referencyjnej wartości spożycia  
RWS - Referencyjna Wartość Spożycia  
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).  

Jęczmień : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Żyto : Zawiera

Pieczywo chrupkie, ekstrudowane, wypiekane bez dodatku cukrów.


Eigenschaften:

wysoka zawartość błonnika, z inuliną (błonnik rozpuszczalny), minerały pochodzenia naturalnego, 23%* fosforu (źródło fosforu), 19%* cynku (źródło cynku), bez dodatków cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry, wewnątrz 2 opakowania, *% dziennej referencyjnej wartości spożycia


Marke:Sonko
Über die Marke:

Pieczywo z minerałami pochodzenia naturalnego
Sonko - dbaj o siebie!
Sonko Lekkie żytnie
Sonko Lekkie ze słonecznikiem
Sonko Lekkie błonnikowe
Sonko Lekkie razowe
Sonko Lekkie z orkiszem i dynią
Sonko Lekkie 7 ziaren

Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sonko Pieczywo lekkie żytnie
Pieczywo chrupkie, ekstrudowane, bez dodatku cukrów.
Zawiera naturalnie występujące cukry.
Weitere Informationen:

Opakowanie zawiera ok. 32 porcje (ok. 32 kromki).


Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Verpackungsart:Karton
Adresse des Herstellers:

Sonko Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
Polska


Rücksendeadresse:

Sonko Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
Polska

Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • aleksandra , 2022-08-10 14:07:155



Sonko Sonko helles Brot löslich Sonko Sonko helles Brot löslich
Verfallsdatum 2027-05-17
Sonko Sonko Licht 7 Kornbrot Sonko Sonko Licht 7 Kornbrot
Verfallsdatum 2027-03-24
Sonko Sonko Licht Vollkorn Sonko Sonko Licht Vollkorn
-Knäckebrot 170 g
40,47zł/kg

Preis: 6,88 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-09-01
Sonko Sonko Vollkornbrot Sonko Sonko Vollkornbrot
170 g
41,12zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-08-03
Sonko Sonko helles Brot mit Dinkel Sonko Sonko helles Brot mit Dinkel
und Kürbis 170 g
40,47zł/kg

Preis: 6,88 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-08-09
Sonko Sonko helles Brot mit Sonko Sonko helles Brot mit
Sonnenblumenkernen 170 g
40,47zł/kg

Preis: 6,88 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-05-15
Sonko Reiswaffeln Sonko Reiswaffeln
130 g
36,15zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
62
Verfallsdatum 2027-09-15
Sonko Sonko Reiswaffeln mit Sonko Sonko Reiswaffeln mit
Meersalz 130 g
37,08zł/kg

Preis: 4,82 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-25
Sonko Sonko Country Gerstengrütze Sonko Sonko Country Gerstengrütze
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Preis: 5,83 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-01
Sonko Sonko weißer Langkornreis Sonko Sonko weißer Langkornreis
1 kg

Preis: 7,32 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-02
Sonko Reiswaffeln mit Sonko Reiswaffeln mit
Kürbiskernen 130 g
37,31zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-05-12
Sonko geröstete Buchweizengrütze Sonko geröstete Buchweizengrütze
4 x 100g Beutel 400 g
16,13zł/kg

Preis: 6,45 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-03-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5