Sonko Licht Vollkorn -Knäckebrot

Sonko
55
Przesyłka dotarła w błyskawicznym tempie. Polecam!...Sonko Licht Vollkorn -Knäckebrot
45Sonko Licht Vollkorn -Knäckebrot

Pieczywo chrupkie, ekstrudowane, wypiekane bez dodatku cukrów.

Sonko Licht Vollkorn -KnäckebrotSonko Licht Vollkorn -Knäckebrot
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-01

pojemność

cena za kilogram

40,47 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180510506

5902180510506

Preis: 6,88 zł

kaufen 10 szt. für 6.78 zł/szt
6.88 PLN 2027-09-01 NewCondition

mąka pełnoziarnista - razowa (52,6%: żytnia i pszenna), mąka żytnia, woda, ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina (2%), sól, zakwas żytni, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu


Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1525 kJ
  360 kcal
Tłuszcz, w tym: 1,4 g
kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany, w tym: 74,0 g
cukry 5,1 g
Błonnik 8,9 g
Białko 8,5 g
Sól 1,1 g
Tiamina 0,18 mg (16%*)
Kwas foliowy 46,4 µg (23%*)
Fosfor 179 mg (26%*)
Magnez 110 mg (29%*)
Cynk 2,0 mg (20%*)
* % dziennej referencyjnej wartości spożycia  
RWS - Referencyjna Wartość Spożycia  
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).  

Jęczmień : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Żyto : Zawiera

Pieczywo chrupkie, ekstrudowane, wypiekane bez dodatku cukrów.


Eigenschaften:

wysoka zawartość błonnika, wewnątrz 2 opakowania, z inuliną (błonnik rozpuszczalny), minerały pochodzenia naturalnego, 29%* magnezu (źródło magnezu), 26%* fosforu (źródło fosforu), 23% kwasu foliowego (wit. B9) / źródło kwasu foliowego, bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry, * % dziennej referencyjnej wartości spożycia


Marke:Sonko
Über die Marke:

Pieczywo z minerałami pochodzenia naturalnego
Sonko - dbaj o siebie!
Sonko Lekkie żytnie
Sonko Lekkie błonnikowe
Sonko Lekkie ze słonecznikiem
Sonko Lekkie razowe
Sonko Lekkie z orkiszem i dynią
Sonko Lekkie 7 ziaren

Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sonko Pieczywo lekkie razowe
Pieczywo chrupkie, ekstrudowane, bez dodatku cukrów.
Zawiera naturalnie występujące cukry.
Weitere Informationen:

Opakowanie zawiera ok. 33 porcje (ok. 33 kromki).


Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Verpackungsart:Karton
Adresse des Herstellers:

Sonko Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
Polska


Rücksendeadresse:

Sonko Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
Polska

Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2020-09-09 15:13:53Przesyłka dotarła w błyskawicznym tempie. Polecam!...



Sonko Sonko helles Brot löslich Sonko Sonko helles Brot löslich
Verfallsdatum 2027-05-17
Sonko Sonko Licht Roggenbrot Sonko Sonko Licht Roggenbrot
170 g
41,53zł/kg

Preis: 7,06 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-05-22
Sonko Sonko Licht 7 Kornbrot Sonko Sonko Licht 7 Kornbrot
Verfallsdatum 2027-03-24
Sonko Sonko Vollkornbrot Sonko Sonko Vollkornbrot
170 g
41,12zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-08-03
Sonko Sonko helles Brot mit Dinkel Sonko Sonko helles Brot mit Dinkel
und Kürbis 170 g
40,47zł/kg

Preis: 6,88 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-08-09
Sonko Reiswaffeln Sonko Reiswaffeln
130 g
36,15zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
62
Verfallsdatum 2027-09-15
Sonko Sonko Reiswaffeln mit Sonko Sonko Reiswaffeln mit
Meersalz 130 g
37,08zł/kg

Preis: 4,82 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-25
Sonko Sonko Country Gerstengrütze Sonko Sonko Country Gerstengrütze
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Preis: 5,83 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-01
Sonko Sonko weißer Langkornreis Sonko Sonko weißer Langkornreis
1 kg

Preis: 7,32 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-02
Sonko Reiswaffeln mit Sonko Reiswaffeln mit
Kürbiskernen 130 g
37,31zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-05-12
Sonko geröstete Buchweizengrütze Sonko geröstete Buchweizengrütze
4 x 100g Beutel 400 g
16,13zł/kg

Preis: 6,45 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-03-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5